Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írjatok sokan. Ennyire színvon...

Írjatok sokan. Ennyire színvonaltalan ez az ország?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=lKBlMZcTIoE&feature=related


Legjobb magyar női előadó kategóriában jelölést kapott ez a playbackes kis ...


Sp meg többet nyert, mint Ákos...

Tényleg ennyire leépült minden?

Hol van már az igazi ZENE?

Amiben nem csak az elektromos műzenét hallagtok, amire vonaglik egy homoszexuális stílusban felöltözött tini..


2010. júl. 13. 14:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igen, ennyire lesülyedt ez az ország. Siralmas, amit ezek a kis sztárocskák zene címén művelnek. SP rapelni próbál, de nem jön össze neki, helyette csak nyivákol. A magyar "női előadók" meg... Hát tőlük kivagyok készülve. Az összes csak vonyít a tuc-tucra, és riszálja a s.eggét a kamerába. Az olyan tehetségeket, mint például Ákost -mert lássuk be, ő tud zenélni- meg csak lehúzza a társadalom, legalább is az ifjúság. Emlékszem, év vége felé benyomtak a suli rádióba egy Ákos számot, én tiszta boldog voltam, hogy valami érték is elhangzik, erre az osztálytársaim elkezdték a fújolást, a barátnőim meg előhozakodtak Sp ft. Fluor (vagy ki a rák) duettjével, a Partiarccal. Hát mondom, ha ennyire szeretik, akkor meghallgatom itthon, Youtube-on, csak nem lehet olyan rossz. Egy katasztrófa. És a kommenteken akadtam ki leginkább. Valaki kimondta, hogy rossz, nem szól semmiről. Erre kiszólt a hang a lyukból (13 évesnél nem lehetett több a hozzá szóló), idézem: "nem tetszik nem kell hallgatni...ezen mit nem tudtok érteni?bazz...-.-". Könyörgöm, egy zeneszöveg akkor jó, ha a sorok között is van értelme. Ha mondd valamit, ha üzen valamit a hallgatónak!

Hát, ennyi a véleményem "röviden" a magyar"zenéről.

2010. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Csináld azta mit én! Keress magadnak egy zenei műfajt. Én a metált választottam. Abból pl jók a magyarok: Kalapács József, Omen, Pokolgép, Road, Obstruction, Dalriada, KerecsenSólyom, Agregator, 1KillEmbrace, Nadir, Epidemic, Sear Bliss, Aetherius Obscuritas, stb. Sok szerencsét...
2010. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ákos? Szerintem ő is tipikus példa, hogy nem a zenével jutott oda ahová jutott, hanem jókor volt jó helyen.


Ahogy az előző is mondta, keress egy stílust ami tetszik neked, és mélyedj el benne, vagy keress többet, nem csak az létezik amit a TV-ben nyomnak, én is gyakran keresgélek neten újabb és újabb zenéket az általam kedvelt stílusokban vagy az azokhoz kapcsolódókban.


Amúgy Dalriada rulez :-)

2010. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

ma 17:50:

Olyan tehetségeket, mint Ákos? Mikor én tizenéves voltam, ő volt a kor SP-je vagy hogy mondjam. Akkor is megvoltak a tehetséges, de kevésbé hallgatott előadók, ő a mainstream hulladékhoz tartozott, akit azóta nosztalgiából hallgatnak azok akik akkor olyanok voltak mint a ma popot hallgatók vagy az emósok. Ugyanúgy mentek a csorda után. Az más kérdés, hogy a popzene azóta tovább silányodott, mert a mostaniakhoz képest tényleg tehetséges még Ákos is...

2010. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát azért Ákost SP-hez hasonlítani szerintem kicsit meredek.

A Bonanza szerintem elég igényes zenét játszott. Ákos számaiban szerintem van valami különleges hatás. Igazából nem tudom leírni, de az jön le, hogy ezt már én is átéltem. SP számainál meg az, hogy hova sűllyedünk.

2010. júl. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
*süllyedünk
2010. júl. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

SP meg Ákos háát :D

Sp-nek még nőnie kell...

Utálom SP-t is meg z összes kis tehetségtelen médiacsinálta szart :S


Egyébként 15/F vagyok

2010. júl. 14. 10:54
 18/21 anonim ***** válasza:

Fúú, nem gondoltam, hogy annyi idős vagy, mint én. :DD Az összes kortársam olyan slágereket hallgat, amik nem szólnak semmiről, nincs bennük eredetiség, se tehetség stb, csak a média fújta fel őket. Örülök, hogy van kortásram ezen a földön még, aki értékeli a ZENÉT. :DD

17:50-es voltam. ^^

2010. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Énse hittem :D

Egyébként miket hallgatsz?

Én pl:

Franz Ferdinand, Serj Tankian, Alvin és a Mókusok :D, NOFX....

Amiben van gitár meg dob és jó hangja van az énekesnek az nekem jöhet :D

2010. júl. 15. 13:13
 20/21 A kérdező kommentje:
2010. júl. 15. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!