Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írjatok sokan. Ennyire színvon...

Írjatok sokan. Ennyire színvonaltalan ez az ország?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=lKBlMZcTIoE&feature=related


Legjobb magyar női előadó kategóriában jelölést kapott ez a playbackes kis ...


Sp meg többet nyert, mint Ákos...

Tényleg ennyire leépült minden?

Hol van már az igazi ZENE?

Amiben nem csak az elektromos műzenét hallagtok, amire vonaglik egy homoszexuális stílusban felöltözött tini..


2010. júl. 13. 14:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ha ezen kibuksz... mégis mióta mérvadó a Comet-díj? Kicsit nézz utána, hogyan is működik a magyar zenevilág.


Ne az országot gyalázd. Sz*rok mindenhol vannak.

2010. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A comet nem mérvadó,majd akkor lesz baj,ha mondjuk Sp-t is ikonná választják...
2010. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Engem Rami playbackje jobban kiborított
2010. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Miért Sp nem pléjbekkelt?:D
2010. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 hell-ikon ***** válasza:

"Hol van már az igazi ZENE?"


Füstös kiskocsmákban... nem vicc...


Szerencsére akad még néhány ilyen az országban, ahol a tulaj ad egy kicsit arra, hogy változatos élő zene legyen hetente legalább 1 estén.

2010. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a Comet nem mérvadó, de akkor is egy ilyen színvonaltalan sikítozó playbackes szőke p1csa hogy kerülhet be?
2010. júl. 13. 15:01
 7/21 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem, hogy az ilyet mért hívják sztárnak...? nincs benne semmi különleges, végigsétálok az utcán ezer és egy egyedibb csajt találok akinek még hangja is van, bár manapság ez már nem elvárás az énekesek körében :S
2010. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

15:07

Teljesen igazad van!

Ismerek két 15 éves csajt, az egyiknek kajak olyan hangja van, mint Amy Winehouse-nak, meg a másiknak is tök jó hangja van.

Na belőlük lehetnének sztárok.

2010. júl. 13. 15:13
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert ezt hallgatják a tinik. Szerintem ott a baj, hogy amikor kisebbek voltak akkor szüleik nem hallgattak zenét, vagy ők is gagyi zenét hallgattak. Én például Ákoson, Bonanzán, P.Mobil-on, Charlie-n nőttem fel és röhögök a viván. Sajnos ez a trendi csatorna a fiataloknak és könnyen rávehetők ezekre zenei háttér nélkül.
2010. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja és még azt hozzá tenném, hogy unokatesóm egyenesen leszólja Ákos új számát pedig az kimagaslik a többiek közül.
2010. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!