Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Stand-uposok hazudnak?

Vanitas kérdése:

A Stand-uposok hazudnak?

Figyelt kérdés
Most ez így lehet,hogy érdekesnek hangzik,de felfigyeltem rá,hogy annyi történetet mesélnek amiben ők vernek át másokat,konkrét nevekkel ,vagy szívják meg,egészen szokatlan helyzetekben.Amik nem hiszem,hogy mind megtörténnek velük.

2017. júl. 28. 05:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokszor vicceket csomagolnak àt. Illetve mem hazudnak hanem szorakoztatnak.

De ez nem standup amit a tobbseg csinal itthon...

2017. júl. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A cél a nevettetés reális(nak tünő) történetekkel.

Nem hiszem hogy hazudnak. Lehet simán kitalált történet is.

Csak épp magukat helyezik a szőkenő helyébe. Illetve amig a másik ember nem kezd perelni...

Egy nem sértő történet szereplőjeként elkezd perelni,az nem váltki szimpátiát az emberek körében. Egyszerübb hagyni,2 hét múlva elfelejtik.

2017. júl. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy átírnak saját sztorit személyiségi okokból vagy pedig kitalálnak egyet szorakoztatás céljából, de ettől még nem hazudnak.
2017. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szórakoztató műsorokban a sztoriknak vagy van valóságalapja, vagy teljes egészében kitalált. Van ilyen is, olyan is, a cél a szórakoztatás.
2017. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod, Kőhalminak van is egy ilyen mondata a feleségéről:

"Folyton panaszkodik hogy kiszínezem a történeteket, ő még Elek apónak is azt mondaná nem is hét törpe volt." (tudom, tudom a Hófehérke még véletlenül sem Elek mese, de őt hozta fel példaképp, és az említett mese már nem maradt meg :D)

2017. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!