Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A stand uposok igazat mondanak?

A stand uposok igazat mondanak?

Figyelt kérdés
Mindig annyi vicces dolog történik velük az elmondásaik alapján, hogy az már hihetetlen. Ezeket csak kitalálják? Vagy tényleg megtörténnek velük ezek a dolgok?
2010. máj. 17. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy csak a műsor kedvéért van az egész.
2010. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én azt olvastam, hogy van ami igaz, csak kicsit kiszínezik, de van olyan is amit kitalálnak. :)
2010. máj. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a nagy részét kitalálják, de biztos van olyan, ami tényleg megtörtént, csak ők el tudják mesélni úgy, hogy tényleg vicces legyen. Sokszor meg olyat is elmesélnek, amiről csak hallottak, de közük nincs a sztorihoz. Amúgy meg szerintem tök mindegy, hogy igaz-e vagy sem, az a lényeg, hogy vicces.
2010. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rájuk nagyon igaz a mondás, miszerint a téma az utcán hever. Biztos vagyok benne, hogy valós alapja van a sztoriknak, csak ahogy ők előadják, az a nem semmi.

Egy volt kollégám a saját hülyeségeit tudta ilyen stílusban előadni, csak akkor még nem létezett ez a műfaj. Egy tipikus kétbalkezes pasi volt, bármibe fogott, balul sült el, viszont az előadása olyan volt, hogy fetrengtünk a röhögéstől. Most sztár lehetne belőle.

2010. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És ez a kolega mivel foglalkozott vagy foglalkozik amúgy?
2010. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem.sok a kitaláció
2010. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!