Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Áll az alkuban, akik a tárgyny...

Áll az alkuban, akik a tárgynyereményeket nyitják ki, azok meg is kapják azokat?

Figyelt kérdés
És a végén, mikor a közönségnek dől el mennyit kap, az lejön a játékos nyereményéből?
2010. máj. 7. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Aki kinyitja miért kapná meg? A többi se kapja meg a pnézt amit kinyit a játékosnak:D nem tudom ezt honnan veszed..


a telefonos játék nyertese a játékos pénzéből kapja a nyereményt, ezért húzza a játékos mindig a száját, na meg eprsze még jön az adó

2010. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak onnan vettem, hogy már Mutti mondta, hogy mennyi tárgya van és abból gondoltam azt, bocsánat!
2010. máj. 7. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lecseszni akartalak:)

csak érdekes, mert akkor mki hazavihetné azt, ami nála van..ki is akarna akkor játszani:D

Am. lehet azért mondta mert más sokszor volt nála tárgynyeremény

2010. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én scak a tárgynyereményekre gondoltam, h azt elvihetik, ha már ugyis megvan, akkor kidobják vagy mi? Ugyanazt nem szokták többször felhasználni :)
2010. máj. 7. 17:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Hááát..mondjuk érdekes..nem tudom akkor, de sztem ez így nem lenne fer
2010. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezért nem tudom én sem, de akkor nem kapok választ :)
2010. máj. 7. 17:37
 7/10 anonim ***** válasza:
400.000 Ft-os utazást nem fognak megkapni... Csak viccel vele te! Eyébként ez nem szidás, cskm ondom hogy jól félreértelmezted.
2010. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak h tudd az előttem lévő nem én vagyok csak mert egyforma a százalékunk:)
2010. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

oké, szóval ketten vagytok :)


_Most nem tudom ki volt az utazással, de gondoltam, hogy azt nem kapja meg, mivel én tárgynyereményre gondolok, pl.: szökűkút, usb, teniszütő...

2010. máj. 8. 14:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Mármint a Mutti viccel vele. Bocs az előző hozzászólásban a sok elgépelésért...
2010. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!