Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kit és miért utálsz legjobban...

Kit és miért utálsz legjobban a Valóvilág mostani szériájából?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 23:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Vikit.....ilyen csunya és buta lányt nem illene mutogatni a tv be...Tivy,Mici és Lóri az aki legalább érdekes számomra egy kicist
2016. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Micit. Undorító az a nő, mindenkibe beleáll, nagyon nagy pofája van arra hogy volt egy gazdag barátja aki anyagilag támogatta...
2016. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Egyértelműen Diát. Szerintem vállalhatatlanul viselkedik.. főleg hogy barátja van(?). Remélem kiesik Lóri, hogy emiatt egy kicsit megtörjön és leginkább azért, hogy megcserélődjenek a benti erőviszonyok.
2016. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Eddig csak dinát utáltam, de most már tivy-t is. Úristen nem tudom, hogy mit képzel magáról :'D
2016. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Vikit nagyon nem szeretem,szegényem nagyon butácska..

Zselatint(haha) se csípem,nem értem mit keres bent. Sehova nem illik,osztja az észt a semmire,borzasztó.

Evelin irritál a legjobban,hát őszinte részvétem az összes villalakónak,hogy együtt kell vele élnie. Látszik a származása,remélem kiviszi majd Dina/Lóri és kint marad.

2016. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Nekem eggyik villa lakóval sincs nagyobb problémám. De ha választanom kéne akkor Dinát mondanám mert túl nagyot képzel magábol és nem tetszik az hogy van kint barátja mégis Lórival van. Akit pedig a legjobban szeretek a lakók közül az Zsolti. Nagyon nagy karakter szerintem! Mindenkivel meg van a pozitiv kapcsolata és ami a szivén az a száján. Ha Zsolti nem lenne bent talán teljesen más lenne ez a műsor. :)
2016. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Zsoltot utálom egyre jobban.
2016. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Zsoltit*
2016. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen, Zsolti amilyen jól indított, mostanában annyira idegesítő lett. Remélem észhez tér, azt hiszi jó amit csinál, pedig nem mindig az. Viszont általában ő látja legjobban a dolgokat, csak mindig rossz ember mellé áll párbajkor..
2016. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A sorrendem:

Krisz, Mici, Dávid - bírom őket, nálam ők a három döntős

Ati, Gina - semlegesek, nem zavarnak

Soma, Vivi, Zsolti - nem tudom eldönteni, melyiket utálom jobban

2016. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!