Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kit és miért utálsz legjobban...

Kit és miért utálsz legjobban a Valóvilág mostani szériájából?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 23:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezek a mostani emberek annyira lagymatagok. Semmi sem történik, az összefoglaló egy dögunalom és még a 3 nappal korábbi dolgokat is bevágják, nem értem minek. Nem utálok senkit, bár van, aki gusztustalanul viselkedik, de nem is kedvelek senkit. Mondom, olyan semmilyen embereket sikerült összeszedni. Ennyien vannak és semmi sem történik...
2016. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mindenkit utálok...de komolyan :D De legjobban dinácskát (így kisbetűvel), de most már örülök, hogy bent maradt, mert vele cseszik ki mindenki. Szenvedjen csak....muhahahaha XD
2016. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Micit
2016. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 sándorjános ***** válasza:
Azokat, akik létrehozták és pénzelik ezt...
2016. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is Dinát utálom, mert egy rosszindulatú,nagypofájú, buta, paraszt.
2016. szept. 7. 14:40
 6/20 anonim válasza:
Evelint mert keveri a sza*rt
2016. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Micit és Lórit. Mici egy áskálódós kva, Lóri meg egy patkány. A szimpátiaszavazáson is annak örültem volna a legjobban, ha ő esik ki, amikor meglátta, hogy csak 3% szavazott a kieséséért, akkor meglepődtem.
2016. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Evelin cigánykodik.
2016. szept. 7. 19:48
 9/20 anonim válasza:
Hát igen ez nem meglepő hogy cigánykodik Evelin..:D
2016. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Rám egyáltalán nem jellemző hogy VV ot nézek, Tivy miatt gondoltam megnézem az első részt , de nem maradt ennyiben.

Mióta Evelin bejött, a szarkavarás , utálkozás, a negatív előtört a Villában. Utálni nem utálom, nem ismerem ki is ő valójában, de mióta ő bent van, negatív az egész.

A válasz : Evelin

2016. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!