Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik Eurovíziós dal tetszett...

Melyik Eurovíziós dal tetszett a legjobban? Szerinted ki nyeri meg?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a Cyprusi dal tetszett (Minus One: Alter Ego), mert nem szokásos Eurovíziós dallal indult.. én olvasgattam kommenteket és azt hiszem ez a váltás nagyon sok embernek bejött. Én nekik drukkolok, de úgy érzem, hogy nagy esélyes még az orosz fiú is valamint a magyar dal is nagyon erős idén!
2016. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem hogy mi is esélyesek vagyunk. Az oroszokat nem tudták felülmúlni ahogy láttam.

Viszont az észt srácot sajnáltam nagyon, mert szerintem nagyon jó volt. Sokkal rosszabbak is jutottak tovább.

2016. máj. 13. 11:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Italy és Georgia volt a kedvencem :) de a francia pasas is tetszett :D
2016. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem Ausztria és Lengyelország tetszett. A nyertes szerintem Oroszország vagy Ausztrália lesz. Szerintem mi nem vagyunk esélyesek, legalábbis a nemzetközi esélylatolgató oldalakon még legjobb 10-be se várnak minket 😢
2016. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvastam, hogy Oroszországnak van a legnagyobb esélye és valahol láttam, hogy minket a 21. helyre raktak
2016. máj. 13. 13:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel alapvetően szeretem az eurovíziót (nem vagyok elmebeteg fan, de aért sztem jobban rajongok, mint az átlag), a dalok nagy részéből legalább részleteket hallottam az elődntők előtt, viszont az első elődöntőt nem láttam még, mert nem értem akkor rá, és azóta nem tudtam visszanézni. Én pl. meglepődtem, hogy az észt dal kiesett, nekem az volt a kedvencem, de lehet, hogy nagyon elcseszte az élőt a srác. A fehérorosz dalt is szerettem, de ott túl zsúfolt volt a színpadkép, és a srác is énekelhetett volna jobban. A döntősökből Ciprus és Izrael dala tetszik a legjobban, de pl. az ukrán dal is tök különleges (bár ez nekem majdhogynem pár performansz, és nem dal, szóval nem tudom úgy értékelni).
2016. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az orosz dal tényleg esélyes. Nem az én ízlésem, de egy profin összerakott, felépített "iparosmunka", jól vannak benne elhelyezve a stílusváltások, fülbemászó... az élőt nem láttam, de a klipből következtetve biztos a színpadkép is nagyon látványos és megkapó. És ugye az sem elhanyagolható, hogy a srác is tömegízlésnek megfelelő, előnyös külsejű.
2016. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az észt srác azért nem jutott tovább, mert látszott rajta, hogy izgul (ennyi ember előtt ki nem?) ahogy az is, hogy elég kényelmetlenül érezte magát a színpadon. Gondolom ez a zsűrinek is feltűnt és ezért nem jutott tovább. Pedig szerintem tehetséges és jó hangja van.
2016. máj. 13. 13:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A cseh lány tetszett, az osztrák is aranyos volt.Az orosz is jó volt.

Elég kevés emlékezetes szám volt. Néhány meg azért emlékszem, mert lefagyva bámultam, hogy ez meg mi a f*s.

2016. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lengyel, cyprus vagy magyar.

Kíváncsi leszek nagyon.

2016. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!