Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti néztek még tévét?

Ti néztek még tévét?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze
2016. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyre kevésbé, sokszor csak akkor megy ha egyedül vagyok és akkor is csak háttérzajnak.
2016. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg a Farmot megnézem meg régebben való világot amit elsőként adnak tv-ben azt nézem ennyit
2016. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze. Filmeket, sorozatokat azon nézek. De előfizetésem nincs, ha ez a kérdés.
2016. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak szimplán az érdekel hogy bekapcsoljátok e a tévét. Nekünk is elő van fizetve de csak a szüleim nézik a sok sületlenséget, én nem vagyok rá vevő.
2016. ápr. 24. 23:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Én igen, de csak a kábelcsatornákat ( Pl. Comedy Central, AMC, Nat Geo, Paramount ).
2016. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagy ritkán megnézek valami filmet, vagy sorozatot, ami érdekel, de főleg én is csak háttérzajnak használom, amire néha oda-odanézek. Amikor a számítógépen csinálok valamit, sokkal könnyebben megy, ha tudom közben a tévét hallgatni.
2016. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bekapcsolom este, lefekvés előtt. Valamire el kell álmosodnom.:D
2016. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze, a laptopon, a világvégén.


Mindenfélét csinálok mellette, csak akkor próbálom nézni, ha hallom, hogy érdekes dolog megy. Hogy valami érdekeset főznek, vagy mutatják, hogy milyen vízesések vannak a Kerkán -ahol a nagyanyám családja molnár volt-.


Sok érdekes műsor van, a Maradj talpon, amiből rengeteget lehet tanulni, még akkor is, ha néha teljesen hülyeség amerikai kérdések vannak. És érdekes emberek vannak benne.

Vagy a Kék fény is marha jó, hogy miket képesek emberek csinálni.


Még a Petőfi tévén vannak érdekes riportok. Tényleg erről akartam is valamit kérdezni.

2016. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!