Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az Éden...

Mi a véleményetek az Éden Hotel című műsorról erkölcsi szempontból? Ti ledobtátok volna a labdát?

Figyelt kérdés
Igazából a zaklatós jelenet utáni botrány miatt néztem bele a müsorba kíváncsiságból, és volt is bennem előitélet, és csak a végére kaptam rá. A magam részéről templomba járó keresztény vagyok, és elég konzervativ erkölcsi kérdésekben. A döntőben annak szurkoltam, hogy Barbara dobja le, és Nórit nevezze meg a maradék nyertesének. ( Gábort szerintem tényleg ki kellett volna zárni, Nóri pedig az ügy miatt vált szimpatikussá számomra, nem tudom, hogy az a csaj mit csinált az elején, de EGY NŐVEL SEM szabad olyat csinálni, még egy ilyen jellegű műsorban sem.) De igy a végén jobban belegondolva, amennyire mocskot közvetitett erkölcsileg az az ominózus zaklatós jelenet,és ahogy a TV2 reagált rá, a vége kifejezetten vállalható, még keresztény szempontból is. Azért gondoljunk már bele basszus, ehhez tényleg erkölcsi nagyság kellett, ez tényleg igaz nemes gesztus volt mindekettejüktől. Minte említettem, én templomba járó kersztény vagyok, de egy ilyen játékban nekem is egyértelmü lett volna, hogy a maximumra hajtok, illetve nem kockáztatok, én ugyan nem moralizáltam volna, úgy mentem volna oda, hogy bocs, de ez egy ilyen szemétkedős játék, nem stresszeltem volna, mert mégiscsak egy játék, de ha a végén én állok ott, akkor simán eldobom 18-nál, vagy 20-nál, vagy kicsit előbb, ha úgy itélem meg, hogy a párom(Akit ebben a szituációban én kijátszandó ellenfélként kezeltem volna, és nem lettem volna ledöbbenve, hogy ő is annak kezel engem, ha pedig nem, akkor naivnak tartottam volna.) is el akarja, és egyetlen célom lett volna, eltalálni azt a pontot, ameddig még elmehetek, hogy épphogy előbb dobjam le, mint ő, és szerintem az emberek nagyobb része is ezt tette volna. És ne feledjük, hogy nem csak arról volt szó, hogy nagyobb nyereményt lehet elérni a ledobással, hanem arról is, az a nagyobb még biztosabb is! Ugye az sokféle TV műsorban alapszituáció, hogy "Kisebb, de biztos nyeremény, vagy nagyobb, de kockáztatsz", de itt a nagyobb volt a biztosabb is, hisz ha Te testvéries, és keresztényi akarsz lenni, akkor kockáztatsz, és nagyon biztosnak kell lenned benne, hogy a másik is az, mert ha mégsem, akkor nagyon besz*ptad. Szóval tiszteletem mindkettejüknek, hogy így tettek, én magamat konzervativnak tartó, templomba járó keresztényként sem valószínű, hogy képes lettem volna ilyenre.
2015. máj. 30. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy önbizalomra vall, aha magad ennyire jónak és erkölcsösnek ítéled meg. Sajnos ezt a műsort én végletesen erkölcsrombolónak tartom és szerintem ezt normális ember legfeljebb csak rácsodálkozásként nézhette végig, hogy emberek és műsorkészítők mit meg nem engednek maguknak....
2015. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ponthogy nem ítélem meg magam szentnek.:-) Tisztelem azokat, akik erkölcsösebben viselkedtek, mint ahogy én viselkednék ilyen helyzetben. Amúgy tényleg nem ez volt az évszázad műsora, de a végével azért javítottak az én megítélésemen.:)
2015. máj. 30. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:

A partnertől függ. Ha tudom,h nem megbízható, akkor eldobtam volna 10 milla után vhol.

Ha megbízhatónak tűnik, én akkor sem bíztam volna meg benne,mert nem bízok az emberekben,szal 18-20-nál tuti h eldobtam volna. Ettől azonban lehet,h lelkiismeretfurdalásom lett volna, szal a játék után megtartottam volna 10-et, a többit meg a páromnak adom.

2015. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!