Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » New moon, Alkonyat, Újhold...

New moon, Alkonyat, Újhold Twilight. Ezeket a filmeket elmagyaráznátok?

Figyelt kérdés
,hogy miről szólnak? Mik vannak benne? És Hány részük van? Miért annyira népszerűek a haverjaim körében? És a cullen az milenne? Meg könyvben is kilehet olvasni ezeket a filmeket? Ki írta?
2010. jan. 20. 17:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Ha vámpírosat akarsz olvasni, akkor ajánlom a The Vampire Diariest...Készült belőle sorozat is, most megy az USA-ban..Nagyon jóóó!! Itt legalább több az akció és a szereplők is jobbak.
2010. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Remélem mostmár megértetted hogy miről szól.Belegondolva...olyasvalaki aki semmit nem tus a twilight saga-ról annak tényleg elég bonyolult lehet..de szerintem csak azok tudnak vélemény írni egy könyvről/filmről akik olvasták v. látták volna(ez az előttem szóló bunkócskának szól aki ezzel a szóval jellemezte:'szarkupac')Én nem ezzel jellemezném inkább azzal hogy magávalragadó.

Amúgy ha felmégy wikipedia-ra és beírod hogy Alkonyat/Twilight saga akkor kidob egy oldalt ahol minden le van írva..


L/15

2010. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!