Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » New moon, Alkonyat, Újhold...

New moon, Alkonyat, Újhold Twilight. Ezeket a filmeket elmagyaráznátok?

Figyelt kérdés
,hogy miről szólnak? Mik vannak benne? És Hány részük van? Miért annyira népszerűek a haverjaim körében? És a cullen az milenne? Meg könyvben is kilehet olvasni ezeket a filmeket? Ki írta?
2010. jan. 20. 17:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Stephenie Meyer írta.

4 része van: Twilight, New Moon, Eclipse , Breaking Dawn.

A Cullenék a vámpírok...

Nem ajánlom.

A filmben csak az Alkonyat jó, a NM már nagy szemét.

A könyvben mind a 4 az.

Ha vámpírosat akarsz olvasni, válassz mást. :P

2010. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Stephenie Meyer írta.

Isabella swan elköltözik napfényes otthonából apjához,a mindig esős forks városba.

Az új iskolában megismerkedik Edward Cullennel,akiről később kiderül,hogy vámpír.Az egész családja az.Ők a Cullen család.

Edward tud olvasni az emberek gondolatában,de Belláéban nem...Ráadásul Bella vére jobban vonzza mint bárki másé.De a szerelemért megtesznek mindent...

Bellára sok veszély leselkedik.


4 részes ez a könyv,jelenleg 3 részt adtak ki magyarul,eleinte 5 részes lett volna,az ötödik részt már nem bella szemszögéből írta le az írónő,hanem edwardéból,de a végén nem adta ki,bár az interneten fent van.


Én pedig ajánlani tudom a filmeket(eddig 2 rész jelent meg),és a könyeket is,mertelragadó...hihetetlenül megváltoztatja az emberi gondolkodásmódot...


A new moon annál is jobb..Főleg hogy jacob is benne van.jacob bella régi barátja ,és amikor edward elhagyja bellát,újra összebarátkoznak,de akkor jön az,hogy jacob vérfarkas lesz(ők a vámpírok nagy ellenségei,vámpírirtók.),pedig bella még szereti edwardot.Döntenie kell....Barát vagy szerelem??


Annyira izgalmas és szívszorító,hogy sírnom kellett....

Ez a legjobb történet ami csak létezik...


De nem szaporítom a szót,irány és olvasd el,nézd meg!!

:)


Ja és ez a történet nem nyáladzós szerelmes,hanem ilyen úgymond:kemény szerelmes :DD


12 és fél éves csaj :)

2010. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Btw nincs fenn a neten az egész Midnight Sun :D

Hozzá téve, Jacobék nem vérfarkasok, hanem alakváltók.

2010. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy film:D és melyik az első és második rész? HOGY VANNAK EZEKK SORRENDBEN?Alkonyat? neww monn, újhold, twilight?
2010. jan. 20. 19:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Alkonyat

2. Új hold


Filmből még csak ennyi van, könyvből meg tudja a szar, de google-t olyan nehéz ám használni.


Amúgy azért olyan népszerű, mert jó a PR-ja az egésznek, és úgy csinálták meg hogy az összes tinip.csa erről beszéljen.

2010. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Alkonyat(Twilight),Újhold(New Moon)(Napfogyatkozás(Eclipse)Hajnalhasadás(Breaking Dawn)
2010. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Az előttem szólók leírták, hogy miről szól. Én csak annyit tudnék hozzáfűzni, hogy tényleg eszelősen jó könyv. Jobbat még sohasem olvastam. (L)(L) Imádom!!!!!!!!

Twilight saga 4ewer!

L/15

2010. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

20:10


Nem csodálom, hogy még nem olvastál jobbat, a tankönyv+bravo, im, stb. magazin alapból nem számít könyvnek.

Esetleg még SP könyvet is olvastál.

De ha normális ember lennél, akkor olvastál volna normális könyveket is, és tűzbe dobnád az összes könyvet.

2010. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Képzeld el, drága utolsó válaszoló, hogy imádok olvasni! Minden féle könyvet. De amúgy mi közöd van hozzá? Inkább bújj el ezzel a nagy parasztságoddal. Senki nem kíváncsi rád!
2010. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra sem kíváncsi senki, hogy te itt isteníted ezt a szarkupacot.

Akkor én miért kussolnék?

2010. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!