Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem értem ezt a részt az...

Nem értem ezt a részt az Újholdból, elmagyaráznátok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy filmőrült, még az Eclipse-t sem láttam. Viszont ezt a párbeszédet nem értem:

Bella:-Jasper! Nem ér bevetni a hangulatmódosító izét.

Jasper:-Bocsesz, Bella! Boldog... nem érdekes...


2010. okt. 20. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem az, hogy jaspernek az a képessége, hogy megtudja mások hangulatát változtatni
2010. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tehát: Jaspernek az a képessége, hogy befolyásolni tudja a körülötte lévők hangulatát. Ha akarja le tud nyugtatni bárkit, vagy fel tud bosszantani egy egész tömeget is.

Bella utálja a születésnapját, ezért Jasper bevetette a képességét, hogy Bella belemenjen a party-ba, amit Alice szervezett neki. A Boldog...nem érdekes, pedig: Boldog szülinapot akart kívánni neki, de inkább meggondolta magát, mert Bella utálja ha felköszöntik. Fú, remélem érthetőre sikeredett... :)

2010. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓ, kösziiii!!! Nem tudtam, hogy Jaspernek ez a képessége!!! :)
2010. okt. 20. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!