Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Angel Beats! Nem értem, hogy...

Angel Beats! Nem értem, hogy pl. elküldték Yuit aki meghalt a sima világban és nyugalomra tért most, ez azt jelenti, hogy újraéledt és otthon van?

Figyelt kérdés
Mert Yuppe meg azt mondta az elején,hogy ők még nem haltak meg és visszatérhetnek. Akkkor most pl. Yuia mennyországba került(és meghalt) vagy OTTHON FEKSZIKÚJRA?

2014. máj. 9. 14:11
 1/4 -Igazmondó- ***** válasza:
Tényleg ezt mondta Yurippe? Nem ugrik be nekem ez a jelenet. Mikor mondta, melyik részben? Nem hinném amúgy, hogy visszatértek ugyanabba a testbe.
2014. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még az elején mondta,hogy nem haltak meg teljesen.
2014. máj. 9. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ők már meghaltak.Én se emlékszek amúgy arra hogy Yuri ezt mondta volna de most mindegy.Oda azok kerülnek akik nem tudták elfogadni a halálukat.Yui azért tűnik el mert sikerült elfogadnia a halálát és ugye most hogy Yui eltűnt nagy eséllyel új élete lesz.Az animében utaltak is rá.
2014. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sheral ***** válasza:
Az anime cselekményének otthont adó világ egy ideiglenes világ ahová azok kerülnek, akiknek elintézetlen dolga volt még az életük során és úgy haltak meg. Ha ezt sikerül megoldaniuk jutnak tovább a következő létállapotba, amit nem derül ki, hogy menny/pokol vagy reinkarnáció, stb lényeg, hogy tovább jutnak.
2014. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!