Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Láttátok, ahogy Iza és Kriszti...

Láttátok, ahogy Iza és Krisztián összeveszik? (VV)

Figyelt kérdés
Szerintetek ki fogja ütni Izát? Haza fognak küldeni valakit a játékból? Nagyon durva balhé lesz holnap! Amúgy ki nézi a VV-t?

2014. ápr. 18. 23:04
 1/7 anonim válasza:
Én nézem/láttam. És izát /így kisbetűvel/ már úgy pofán küldtem volna,hogy bele döglik.
2014. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őrület, én mondom nektek, őrület!
2014. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem néztem, hv- követtem csak ma este, de kivàgnám mindkettőt onnan.
2014. ápr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Remélem nem üti ki izát, kár lenne ha emiatt kizárnák a krisztiánt.

De elég retardált mindkettő. Ez már gusztustalan amit művelnek. Izát, én nő létemre szájba vertem volna már rég ilyenekért itt kint.

2014. ápr. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy Krisztián szépen megüti Izát és megy haza, nagyon érdekes lenne ha beküldenének valami új arcot, egy kis frissesség nem ártana.
2014. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg is érdemli a Krisztián,magának kereste,ha már ez a hulladék telepre való ratyi kellett neki.
2014. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát iza egy hányinger. komolyan felfordul a gyomrom, hacsak ránézek. Kibírhatatlan lehet vele élni.
2014. ápr. 19. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!