Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez a ValóVilág egy kamu?

Ez a ValóVilág egy kamu?

Figyelt kérdés

Csak így belegondoltam, hogy, ha vasárnap van a kiválasztás és vasárnap tudják meg, hogy ki lesz a kiválasztott, akkor már az, aznapi műsorban, hogy bírják bevágni a holnapi adást ?! Elvileg ÉLŐ adás... na mindegy. :D

Hallottam egy két pletykát, de hát kitudja.

Ki mit hallott róla ?



2014. márc. 23. 22:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*De amúgy meg akkor is elbénázták, hát akkor se teszek ki egy cikket egy olyan dolog eredményéről, ami még le se zajlott.
2014. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges, na de minden adásban? Oké, most Aurélió és Dávid vagy Dani (?!) párbajon nagyobb volt az eltérés, de 98%-ban minden adásban ez megy, 50-50%..
2014. márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Na jó,hát ez tényleg furcsa.
2014. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
Ezernyi trükk van hogy lehetne ezt megoldani. Ettől függetlenül, a műsor egy szenny!
2014. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Első: Szóval akkor a vasárnapi "élő" kiválsztó show nem is élő, és szombaton már lezajlott ?!
2014. márc. 24. 06:33
 16/17 anonim ***** válasza:
De, a vasárnapi kiválasztóshow élő, vasárnap bekapcsolnak a villába, és megrendezik. A műsorvezetők szokták is mondani a lakóknak, hogy kerüljék a csúnya beszédet, mert élő adásban mennek, és nem tudják kisípolni őket, nem hallottad még? De attól függetlenül ma este fogják leadni a tegnapi nap történéseit, és valószínűleg a szavazást is megnézhetjük még egyszer.
2014. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én rendszeresen nézem a tv-ben a VV6-ot és az internetes oldalukat is követem. Többször volt olyan, hogy felraktak egy videót az oldalukra, majd le is szedték és adásba sem került be! (pl Iza-Krisztián randi, Teó szülinapjára beküldtek egy kutyust stb...)

De nekem az tűnt fel, hogy csak az a tartalom van interneten is ami a tv-ben le volt adva, sőt az éjszakai adást is elvétve lehet nézni! Mondjuk valakik beszélgetnek és jön egy másik személy már el is veszik az adást, majd visszakapcsolnak és folytatódik a beszélgetés a 3. fél bevonásával!

Tehát szerintem az egész kamu! Ezek az applikációs szavazatok pedig arra mennek ki, hogy minél többen töltsék le az appot, majd regisztráljanak egy sms-sel!

Kamu az egész, de azért jókat szoktam rajta nevetni!

2014. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!