Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez a ValóVilág egy kamu?

Ez a ValóVilág egy kamu?

Figyelt kérdés

Csak így belegondoltam, hogy, ha vasárnap van a kiválasztás és vasárnap tudják meg, hogy ki lesz a kiválasztott, akkor már az, aznapi műsorban, hogy bírják bevágni a holnapi adást ?! Elvileg ÉLŐ adás... na mindegy. :D

Hallottam egy két pletykát, de hát kitudja.

Ki mit hallott róla ?



2014. márc. 23. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Holnap azt adják le, ami ma történt. Most esett le neked?
2014. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Te jó ég! Komolyan ennyire hülyék léteznek hogy nem jönnek rá, hogy ez mindig is egy kamu volt, mint minden a médiában?
2014. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
55%
Minden valóságshow kamu különben senki nem nézné olyan unalmas lenne
2014. márc. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Pontozzatok le, de most miért jön mindenki azzal, hogy a médiában minden kamu? Pl. az xfaktorban miért jó az nekik, ha ők írják a nyerteseket? Nyilván akkor lesz nézettség, hogyha az jut tovább, akit a nézők nézni szeretnének. Egyébként igen, a vv-ben van pár kamu dolog, de nem gondolom, hogy az is teljes mértékben meg lenne játszva. Egész éjszaka online lehet nézni őket, szóval nincs kiadva nekik mikor mit csinálhatnak. Az viszont tény, hogy Gigi elszólta magát tavaly, mikor Jerzyvel randiztak. A többiek faggatták, hogy milyen volt, mire Gigi csak ennyit mondott: Olyan nagy volt a fürdőszobában a hab, hogy le kellett állni, nem tudtunk forgatni, és újra fel kellett venni a jelenetet. Rá pár másodpercre ki is kapcsolták az online közvetítést, amivel saját magukat árulták el. Itt egy videó róla:


http://www.youtube.com/watch?v=RQlxDZfka-U

2014. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
volt már párszor, hogy előre kiírták a nyertest, meg hát de ott mondjuk állítólag rápirított/ripakodott az egyik a másikra, hogyha nem az ő ismerősei kerülnek be a villába, akko gondok lesznek, de ezt csak hallottam, az viszont biztos, hogy volt már olyan, hogy egy pénteken kiírták, hogy majd lehet csetelni vagy mittomén Xy-nal (egy név volt), a holnapi--- ide gondolom párbaj volt írva, nem holnapi --- kiesővel. És akkor azt mondták, hogy a másik párbajozóra is ugyanúgy elkészítették, hogy Xy-nal a párbaj kiesőjével; Aha:):)
2014. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2014. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
és eredetileg amúgy 22:00-kor v 01-kor került ki tényleg a cikk, azután kommentelték alá, hogy még mindig tart a műsor, és akkor még mindig csak 23:00-ra írták ki a cikket, átírták a dátumot, de 23 órakor még mindig nem volt vége a műsornak, most látom, átírták mégkésőbbre, de amúgy volt hozzá ott egy kép is, meg emlékszem, hogy korábban rakták ki a cikket. (Nem az én kérdésem volt amúgy)
2014. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*Kitörölték a kommenteket is O_O, de akkor a kérdés válaszait olvassátok!
2014. márc. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

6os. Valóban nem lehet már sajnos megnyitni a videót, de tudod mit gondolok erről? Szerintem az ilyen cikkeket megírják előre az egyik és a másik nevében is, hogy minél hamarabb ki tudják rakni a verseny után. Az is elképzelhető, hogy Reni már annyira előnyben volt 10 órakor, hogy a szerkesztőség is gondolta, hogy nem fog megváltozni az állás, mert annyi szavazat képtelenség, hogy érkezzen fél óra alatt. Ez csak az én gondolatom, lehet nagyon messze állok a valóságtól.


Az viszont tényleg nagy kamu, mikor kiírják, hogy 49-51%-ra állnak egymástól, mert nagyon unalmas és hihetetlen már, hogy ennyire megegyezik mindig.. Az elején még elhittem, de mostmár látszik, hogy csak azért írják ezt ki, minél többen szavazzanak még..

2014. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9-es,de az még pont lehetséges, hogy ugyanilyen közel legyenek, ezt nem tudhatjuk.
2014. márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!