Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Laci vagy VV Krisztián?

VV Laci vagy VV Krisztián?

Figyelt kérdés
Melyiknek szurkoltok? Én eddig Lacit nem akartam, hogy kiessen, de most mégis inkább Krisztiánnak szurkolok.
2014. jan. 30. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiknek se. a 3. széria után iszonyat meredeken süllyedt a színvonal, nem az volt a cél, hogy érdekes emberek legyenek, hanem, hogy minél balhésabbak, legalábbis eddig amit véletlen hébe-hóba láttam reklámot, mindbe az volt, hogy hogyan üvöltenek meg sikogatnak egymással....
2014. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mind a 2 mehetne ki.


Lacit várja a TEK. már kezekben vannak a gumibotok


Krisz meg egy parasztgyerek. 2 értelmes mondatot nem tud, csak béé-béé-bééget össze vissza

2014. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Krisztiánt nem is tudom, hogy ki, azt a Laci nevű úriembert viszont hírből elég jól ismerem, mivel a városomban hírhedt alak, több tízmilliót sikkasztott, ezzel több családot megkárosítva, sajnos első fokon nem ítélték el. Nagyon remélem, hogy nem kiesni fog, hanem két rendőr viszi el bilincsben.
2014. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a sutyerák krisztián akkora nagy tapló paraszt hogy a szavát sem lehet érteni. Hogy került ez be a tv-be...?

Lehet hogy mán száműzték a tanyárúúúú is :-)

2014. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
inkább krisztián, mint azza undorító laci..
2014. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Csatlatok,inkább Krisztián,mint egy a Laci. Hamarabb tudok elviselni egy olyan kis parasztgyereket,mint egy 40 éves okoskodó,idegesítő, mindenbe belepofázó,kétszínű embert.
2014. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!