Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Laci szerintetek kit...

VV Laci szerintetek kit választ a párbajra és miért?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Krisztiánt..mert a jelet is rárakta
2014. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és kint is hagyja ha azt viszi szerinted/szerintetek?
2014. jan. 27. 23:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok..szerintem a krisztiánt kint hagyná
2014. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy a Krisztiánt, vagy a sírógépet.
2014. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt mondta erős embert fog kivinni, tehát aki szerinte a top4ben benne van, azok közül fog választani, nem gyengét.
2014. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 - Azt tuti, hogy nem. Mivel mondta azt is, hogy kifog menni a párbajra és visszafog jönni, ezért nem fog olyat választani, aki erős hozzá képest. Hülye is lenne, ha azt tenné, ugyanis ő maga nem egy erős játékos, ezért még akkor is kérdéses a visszamenetele, ha gyengét választ, nemhogy erőset.
2014. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Simont, Vikit egyértelműen nem viszi ki, mert ők erősek.


Zsolt a barátja, Józsit nincs oka kivinni, az Iza meg ugyan nem erős, de Laci még vele szemben is valószínűleg kint maradna.


Charlotte sem erős, de amióta Simonhoz csapódott , azóta vele sem merne kimenni.


Marad így tehát Dorka, Zsófi, Teo, Krisztián és Aurelio, de Aureliot nem fogja kivinni, mert esélytelen vele szemben, Teot ismét nincs oka kivinni, Zsófi túl gyenge választás lenne, Dorka és Krisztián közül meg esélyesebb, hogy a Krisztiánt vigye ki.


Tehát én Krisztiánra voksolnék.

2014. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!