Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor: szerintem Péterffy...

X-faktor: szerintem Péterffy Lilinek kellett volna továbbjutnia! Ki ért velem egyet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Én nem értek veled egyet. Örülök hogy Lili esett ki végre.
2013. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért örülsz neki ennyire?
2013. nov. 24. 22:25
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Egyetertek az elsovel, regota vartam mar, hogy kiessen!

Egyszeruen annyira gyenge, unalmas, es egysiku volt, hogy az mar nekem fajt....... Es melle meg borzalmasan ellenszenves....


Szabo Adam legalabb szimpatikus.

2013. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek kèrdező!
2013. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Kezdjük ott, hogy már ezt sem igazán érdemelte ki, hogy eddig eljusson! Iszonyúan hamis és egysíkú a kislány, már bosszantott, hogy csak a szép pofikája miatt szavaznak rá a tini lányok meg a pedo macik! Egyébként azzal egyetértek Veled, hogy Ádámnak is mennie kell! Ő a másik gyengélkedő, remélem jövő héten távozik!
2013. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem tök mindegy volt hogy ki esik ki. Szerintem mind a ketten ugyan annyira unalmasak és semmitmondók. Néha vannak nagy pillanataik, de semmi érdekes amúgy. Lili most volt a legjobb, ezért talán egy kicsit sajnáltam.
2013. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit már túl sokat képzel magáról... Nem tudom, Alföldinek miért kellett ribit csinálnia belőle
2013. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsuzsabazsa válasza:
Nem értek veled egyet. A Lilinek tucat hangja van, nincs benne semmi ami magával ragadna.
2013. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyetértek a kérdezővel, Lilinek van a legjobb hangja a csajok között, akik bekerültek. Sajnáltam, hogy kiesett. Na jó, Dóra sem annyira rossz.
2013. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!