Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Azt hallottam, hogy az x-fakto...

Azt hallottam, hogy az x-faktorban szereplő Karapándzsity Kristóf szellemi fogyatékos. Szerintetek ez igaz? Szerintem csak egy irigy ember találta ki ezt, és alaptalan

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha konkrét elgondolásod van egy dologról, akkor miért írsz ki kérdést róla ? Amúgy nem teljesen tök mindegy ?
2013. okt. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van. Valószínüleg egy olyan ember találta ki aki féltékeny rá. Vagy csak szimplán ránézett és ebből következtetett rá, mert elég gyp feje van szegénynek, persze erről nem tehet, és jó hangja van, tehetséges, és még sorolhatnám, de nálam speciel a fiúk közül az elviselhetetlen kategóriába tartozik, remélem nem jut tovább, a többiek sokkal jobban illenek ebbe a műsorba, szerintem hiába jutna be, nem lenne itt jövője magyarországon.
2013. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogyis fogyatékos! Teljesen normálisan viselkedik.


Sokat árthatott annak a valakinek, aki ezt kitalálta róla... -.-

2013. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

dehogyis az!!!

istenem miket ki nem találnak egyesek.....és ha az lenne??? ki a fenét érdekelne???!!

iszonyat tehetséges,az a fajta aki (nem tudom melyik mentor mondta de nagyon igaza volt) aki baromira nem színpadra való,de mégis annyira el tudja magát adni,hogy hihetetlen!! szerintem még az élőshow-ba jutást is megérdemelte volna, de Gabinak nagyon igaza volt abban,hogy nem akarja 'tönkretenni' a lelkét, mert annyira aranyos meg minden....

2013. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy az! Nagyon aranyos,tehetséges volt..Kár hogy ilyen fiatalon halt meg
2017. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!