Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudtok régi minimax-os mesék...

Tudtok régi minimax-os mesék címeket mondani?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim válasza:
Szia. Amire én emlékszem és hasonló volt az a Redwall.
2020. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim válasza:
Sziasztok,én egy mesét keresnék amit még nagyon régen láttam a minimaxon. Egy olyan világban játszódott ahol az emberek a föld alá meneküldtek egy bizonyos személy miatt mert az tönkre tette a földet. Voltak valami kis lények amik a felszinen maradtak gyógyitani a földet hogy az emberek aztán vissza mehesenek a felszinre. A főszereplők egy testvérpár és egy lány volt akik egy fehér szörlabdával vagyis az egyik olyan lénnyel elindulnak a nagyvilágban hogy össze szedjenek minden olyan kis lényt és hogy a főgonoszt megálitva bebizonyitsák az emberiségnek hogy a föld meggyógyult és lakható. Na ki emlékszik még erre?
2020. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:

Remélem, hamarosan válaszolnak neked (én sajnos nem tudok), de addig, ha gondolod, nézz itt szét:

[link]

2020. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim válasza:
52es, én is azt a mesét keresem, ha megtalàlod, légyszi írj ♡.♡
2020. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:

Hé, szerintem nektek már válaszoltak korábban (mármint főleg neked, kedves 54-es...) Vagy nem ez volt az?


https://www.youtube.com/watch?v=6Mvay77JS_E

2020. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim válasza:
Igen, de nem ez volt. (Amúgy az elsüllyedt világokat is nagyon szerettem, köszi hogy akkor eszembe juttattad ;) ) De ez valami másik mese szerintem. Legalábbis amire én gondolok. Mondjuk még wikipedián se találtam, szóval lehet hogy nem minimaxos volt. Mondjuk én máshol nem nagyon láthattam, de bármi megeshet~
2020. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
Hm, hát, bocs, nagyon hasonlónak tűnt az alapsztori, ami azt illeti, a fehér szőrlabdát meg sem kerestem benne... :-(
2020. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
100%
Én most nem fogok szellemi értékkel hozzájárulni, de muszáj leírom, hogy mekkora feeling volt elolvasni a válaszaitokat. Mintha egy kis közösség lennénk, holott azt se tudjuk ki a másik, de ezek a mesék mégis összekötnek. Érdekes. :)
2020. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim válasza:
Sziasztok en pedig egy olyan mesét keresek ami egy kismadárról szól aki nem tud elrepülni a családjával ősszel mert eltörik a szárnya repülés közben egy repűlőgép miatt talán aztán az egész telet egyedül vészeli át és talál magának közben barátokat. Aztán a végén visszatér a családja
2021. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim válasza:
Sziasztok! Én egy olyan mesét keresek, ami 2010 előtt ment a minimaxon. Kb lefekvés előtt ment mindig. Nagyon kevés van belőle meg, csak annyi, hogy megnyom a szereplő egy gombot a kanapén, ami kinyílik és így kényelmesen el tud feküdni aludni. Volt neki egy alvos plusse is. Illetve egy madzagon “repült”
2021. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!