Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudtok régi minimax-os mesék...

Tudtok régi minimax-os mesék címeket mondani?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim válasza:
100%

Symfolies! Az volt a kedvencem, bár sok gyerek nem igazán kedvelte, mert "komolyzene". Én is írok egy párat

Arthur

Miss BG

Félix levelei

Noddy

Horseland lovasklub

Bibi Blocksberg

Miss Malard nyomoz

Danny és daddy

2019. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 Marcsicsi válasza:

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni, hogy mi annak a mesének a címe, amelyikben egy kádban voltak a fürdőjátékok?

2019. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim válasza:
Sziasztok! Én is egy mesét keresnék. 2 ellenséges csapatról szólt (állatmese), akinek vezetői 2 iker mosómedve testvér voltak. A jók oldalán volt egy lány mókus, akibe szerelmes volt egy vakond. Sajnos csak ennyire emlékszem, aki tudna segíteni, megköszönném!
2019. jún. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kérdezőnek sajnos nem tudok válaszolni, pedig próbáltam keresgélni...


Hanem én is kérdeznék egy régi mesefilmet, valamikor 2002-2006 között láthattam, két fiútestvér volt egy családban, az egyik amolyan kis rendes, a másik pedig egy igazi bajkeverő rosszcsont, a legfurább az volt, hogy neki mindig (alapból) lila volt a feje. Tudja esetleg valaki?

2019. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim válasza:
100%

Helo.

Szeretnék segítséget kérni önöktől, mert volt egy kendvenc mesém és fél éve keresem, de semmi.

Csak annyira emlékszem, hogy egy fiu, egy lány és egy papagáj volt a főszerepben. A papagáj ha kitárta a szárnyait, akkor máshova tudtak teleportalni.(ha jól emlékszem).

Az első részében(talán) az volt hogy a fiút egy ilyen...kapszulába vagy valamibe elküldik a temgerbe és egy hajón köt ki és ott takaritoként dolgozik(felmos, ennyire emlékszem). De egy vihar álltal beesik és egy bálna, vagy egy nagy hal kimenti... Meg annyi talán, hogy ilyen kis méretű kőlapokat kellet gyűjteniűk.

Válaszokat előre is nagyon nagyon megköszönöm!

2019. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
100%
#45 Moby Dick
2019. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim válasza:
100%
Reákerestem és tényleg, uristen és tényleg. Hálásan köszönöm, nagyon köszönöm. Nagyon hálás vagyok önnek.
2019. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 Donna1111 válasza:
100%

#44 szerintem a görcs ikrekre gondolsz :)

Én egy olyan mesét keresek, pontosabban szerintem csak egy rész volt, ahol az éjszaka a játékok életre keltek és egy teremben voltak és egy kislány meglátta őket

2019. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Görcs ikrek, egy kedves jótevő már megírta privátban, de neked is nagyon köszönöm. :-)

A tiédben sajnos nem tudok segíteni, de ne félj, előbb-utóbb jön majd valaki... :-)

2019. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 Török Adrienn2003 válasza:

Sziasztok!

Egy olyan mesét keresek, amiben egy csapat középiskolas, azt hiszem négyen voltak, és időutaztak, annak érdekében, hogy megallítsak a gonoszt, akinek két ugyanolyan ügynöke meg akarja változtatni a történelmet. Persze sose sikerült nekik, és mindig csalódott bennük, ilyenkor egy gombnyomással eltuntette a hologram ügynököket. Még arra emlékszem hogy egy részben az első olimpiák idejére kellett visszamenniuk, az egyik lány a csapatból részvett azon szertornában és miatta lehetett női induló is az olimpián

2019. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!