Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elhatároztam, jövőre jelentkez...

Elhatároztam, jövőre jelentkezem egy tehetségkutatóba milyen dalt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam ami egyszerű és meglepetés erejével hat pl Atyám tyúkja a Kis kacsa fürdik, vagy a Bújj bújj zöld ág című népi művek megzenésítve.
2013. szept. 24. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Oltári hülye ötlet.
2013. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor jelentkezz, ha az énekhangod nem fog leégetni, tehát jól énekelsz. Ebben az esetben viszont olyan dalt válassz, ami passzol a hangodhoz.
2013. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így van, attól függ, hogy milyen dalt válassz, hogy milyen hangod van. kis kacsa fürdik, nem hiszem, hogy szerencsés lenne, egyrészt mert nem túl nehéz elénekelni (az óvodások sem véletlenül ilyeneket tanulnak először), másrészt pedig nem is találom poénosnak
2013. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!