Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a Naruto gyerekes?

Szerintetek a Naruto gyerekes?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 20:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

JÓ,OKÉ....neked sem kell ennyire felkapni a vizet!

én tényleg nem akarok veled vitázni..de "gyakorlatilag élvezhetetlen" ezt is te írtad,úgyhogy ne mond,hogy nem. amúgy semmi olyat nem írtam amivel megsértettelek volna.én is ugyan úgy csak véleményt mondtam meg hozzá tettem,hogy nem érted a hozzá szólásodat ennyi!

2013. aug. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
*értem
2013. aug. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az "élvezhetetlen" szó a szövegkörnyezetéből kiragadva, ahogy te tetted nem igaz, erre utaltam az imént.

Én nem azt mondtam tehát, hogy a Naruto élvezhetetlen, hanem hogy, "egy olyan 15+ gyerek számára, aki némi csekély filmtörténeti kultúrát magára szedett ez gyakorlatilag élvezhetetlen, kis túlzással.".


Jó de persze ne vitázzunk, de például az ilyennek elmehetnének a búsba, mint az #1 alias a #3 válaszoló, aki kétszer is leírja, hogy "nem", aztán az idióta gyorsan kiveszi előle a nevét.


De amúgy szerintem ezt sokan félreértitek. A "gyerekes" nem negatív jelző, én sem úgy használtam, csupán kifejtve azt fejeztem ki vele, hogy elsősorban gyerekeknek való, amiben szerintem nem tévedek.

2013. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is! Mondjuk engem a sima Naruto vhogy nem fogott meg! A shippuuden azonban igen! Pl. nem tudok vegignezni egy sima reszt sem, ellenben a shippuudennel melybol akar tiz reszt is megnezek egyszerre! Aztan mangat tamad kedvem olvasni es abbol is elolvasok vagy tiz fejezetet!
2013. aug. 27. 10:51
 15/16 anonim ***** válasza:
Kennedy Igazad van,én is reagálhattam volna jobban is.Nem éri meg ilyenen vitázni,bocsánat.
2013. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én a Narutoból láttam az első 104 részt és utána elvétve még kb. 20-at. A Shippudent egyáltalán nem ismerem, arról nem tudok nyilatkozni.


Őszintén szólva nekem jobban tetszik a Bleach, nekem kicsit olyan mintha egy felnőtteknek készült Naruto lenne, hiszen konkrétan ugyanaz a kaptafa, csak jobban kidolgozott. Nem?

2013. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!