Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a Naruto gyerekes?

Szerintetek a Naruto gyerekes?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
nem
2013. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2013. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
nem
2013. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ez-meg-az ***** válasza:
79%
hát én is nézem a Narutot, thát NEM:D
2013. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A Naruto célcsoportja szerintem a 10-es éveik első felében járó gyerekek. Ez az anime meglehetősen kidolgozatlan és igen primitív koncepcióval operál.

A karakterek kidolgozatlanok, némelyik botrányosan primitív (pl.: Naruto, Orochimaru), a jellemük nem összetett, szinte mindegyik csupán egyetlen tőgondolaton függ.

A sorozat meghatározó eleme a hatásvadászat.

A csaták során ugyan fizikai brutalitás megjelenik, de semmiféle lélektani hatást nem gyakorol.


Végeredményben szerintem egy olyan 15+ gyerek számára, aki némi csekély filmtörténeti kultúrát magára szedett ez gyakorlatilag élvezhetetlen, kis túlzással.

A Naruto nem rossz anime, sőt a maga nemében meglehetősen jó, de egy felnőtt ember sorozatokkal szemben támasztott igényeit messze nem képes kielégíteni, azonban ez nem is feladata, mivel ez gyerekeknek készült.

Ha te kedves kérdező ezt érted a "gyerekes" alatt, akkor igen, egyértelműen gyerekes anime a Naruto.

2013. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyáltalán nem gyerekes én nagyon szeretem:D az előző hozzá szólásohoz meg csak annyit hogy ha eleve nem szereti és gyerekesnek tartja akkor nem kell válaszolni mert aki meg mondjuk szereti azt ezek nagyon felbosszantják. az élvezhetetlent meg nem is értem..
2013. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

#6

1. Nem beszéltem szeretetről.

2. Miért is nem kellett volna válaszolnom?!

A hozzászólásom minden vizsgálható szempontból maximálisan releváns.

3. Önmagában az, hogy a Naruto élvezhetetlen nem igaz és én sem ezt írtam. Tanulj meg olvasni.

4. Ha nem tudod elfogadni mások a tiédtől eltérő véleményét és az ő kritizálásuk helyett kizárólag a kérdésekre való felelésre szorítkozni, akkor nincs keresni valód ezen az oldalon.

2013. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Könyörgöm! Ne veszekedjetek! -.-
2013. aug. 26. 21:40
 9/16 anonim ***** válasza:

attól függ...a rendes Narutoról vagy a Shippuudenről beszélsz??? Mert a shippuuden egy kicsit komolyabb szerintem :D


Egyáltalán nem értek azzal egyet hogy 10-11 évesek számára lett ez az anime megcélozva mert szerintem egy 10 éves csak annyit tud felfogni a narutoból hogy ,,Rasengan meg tűzgömb,, és hogy ütik egymást,pedig a sorozat azért ennél összetettebb.

2013. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A tizes évek első fele a 10-15 közöttieket jelenti.

Jól össze foglaltad, a sima Naruto szerintem pont annyi, hogy tűzgömb, Rasengan, ütlegelés plusz van némi háttérsztori, de annak ismerete szinte szükségtelen.

2013. aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!