Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Naruto! Valaki eltudja nekem...

Naruto! Valaki eltudja nekem mondani Nagato történetét?

Figyelt kérdés
Mangát nem olvasok.

2013. aug. 22. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Röviden annyi, hogy gyerekkorában a ninja háborúban megölték a szüleit és két legjobb barátjának (Konen-nek és Yahiko-nak) szintén. Jiraiya úgy döntött, hogy megtanítja őket, hogyan éljenek meg egyedül, majd útjukra engedi őket. Létre hozzák az akatsukit. Konant elrabolta az ellenség és cserébe Yahiko életét kérik vagy Konan hal meg. Yahiko belement Nagato tiltakozása ellenére, s ez után a maszkos Madara manipulálni kezdte Nagatot és így észrevétlenül Madara lett a "főnök". Mikor Naruto a Pain-ek ellen harcolt, kiderült, hogy Nagato irányítja őket a Rinnegan-nal. Naruto megtalálta Nagato rejtekhelyét, ott a lelkére beszélt és visszaállította Nagatot a jó oldarra és Nagato visszaadta a Pain-ek elleni harcban meghalt falusiak életét.

Remélem, hogy érthetően írtam le :)

2013. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. aug. 23. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
És úgy lett Rinneganja,h még kiskorában titokban Madara beültette neki a sajátját, mert úgy gondolta,h mivel Nagato egy Uzumaki, ami kapcsolatban a Senjuukkal, így képes lesz használni a szemeit.
2013. aug. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Wow!! :DD
2013. aug. 24. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!