Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egyetértetek az Eurovízió...

Egyetértetek az Eurovízió végeredményével?

Figyelt kérdés

Én abszolút a dánoknak szurkoltam, szerintem nagyon megérdemelték a győzelmet. Emmelie szimpatikus volt, gyönyörű hangja van, a dal csodás, és plusz érdekesség, hogy mezitláb érdekelt.

Egyébként az meglepett, hogy Finnország ilyen hátul végzett, szerintem az is simán bekerülhetett volna az első 10-be., úgyanúgy, ahogy Moldva is megérdemelt volna egy jobb helyezést.

És őszintén megmonvda, engem meglepett, hogy Magyarország és Románia ahhoz képest jól végeztek, én úgy számitottam, hogy valahol az utolsó 5 között lesznek.



2013. máj. 19. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

semmi bajom a nyertes dallal bár eléggé hasonlít a tavalyira. én Izlandnak,Máltának, Görögországnak, Azerbajdzsnnak drukkkoltam. Ezek egész jó helyen végeztek. Izland kerülhetett volna előbbre. :P



A magyar eredménnyel is elégedett vagyok.


AMi megdöbbentett az a román dal. Azt hittem utolsó lesz..

2013. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jajjj majdnem kihagytam Örményország nekem top3-ban volt.. őket nagyon szerettem.
2013. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából igen, Alexet kb. ide vártam. A dán csaj nagyot alkotott, ahogy az azeri srác is, ez a két dal bitang erős volt. A norvég lányt vártam még dobogóra.
2013. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon örülök az eredményünknek! :) de őszintés szólva meglepődtem hogy Romániától nem kaptunk pontot!

szerintem egész jó kis dal a győztes...de mondjuk én a 2. és a 3. helyezettel nem nagyon értek egyet.. :/

2013. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

helyes a dán lány, de nagyon tucat a zenéje, inkább olyan az érzésem vele kapcsolatban mintha már hallottam volna "párszor", szóval semmi különlegesség nincs a dalában maximum a furulyaszó. de azért gratula neki!


Azerbaijanon fennakadtam, az a sok pont az országnak szólt és nem a daluknak ez is biztos:D

2013. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A dán lány épp azért nyert szerintem, mert nagyon megjegyezhető volt a dal és a lány is. Szerintem ez nagyon fontos egy ilyen dalversenyen, amikor egymás után kell végighallgatni 26 dalt. Az azeri verenyző szerintem egyáltalán nem volt megjegyezhető, annak allenére, hogy a dal nem rossz, én kaptam volna jobbat a 2. helyre.
2013. máj. 19. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem volt megjegyzendő a daluk és nem volt különleges benne semmi a furulyán kívül. Én kicsit csalódtam. Nem mondom azt, hogy nem voltak nála rosszabbak vagy kevés nála rosszabb dal volt, de sztem elég lett volna ha csak 10. Amúgy tavaly Loreen énekelt mezítláb...Amúgy nekem a csaj nagyon unszimpatikus. :( Sokkal jobban megérdemelte volna megint Azerbajdzsán vagy Örményo. vagy Olaszország vagy Izland, vagy mi :)
2013. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
minden évben lesznek önjelölt hippilányok, idegesítően artikuláló nyálas bájgúnárok, gitárral hódítók, áriázó nőcik, meg olyanok akik csak hülyét csinálnak magukból:D ezek a poénok minden évben el vannak lőve:D csak fura ,hogy a sötét Loreen után most egy fehér Loreen lett az első:D
2013. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az 1.Svédek:Robin Stjernberg-You. 2.Görök:Koza Mostra-Alcohol is free. 3.Angolok:Bonnie Tyler-Belive in me. 4.Magyarok (Mi):ByeAlex-Kedvesem.
2013. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!