Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok erről a motiváló...

Mit gondoltok erről a motiválós dolgokról?

Figyelt kérdés

Interneten is, médiában is.


Példa: Hinni valakiben ugyanaz, mintha rátámaszkodnál. Olyasmi, amit csak a gyengék tesznek.


Bleach c. film


Ezek mind motiválós filmek. Én azt mondom: Mindenkinek van egy magánélete, és ő dönti el, mit kezd vele! Mert mi hagyjuk magunkat befolyásolni ehhez hasonló filmek és még sok minden által. Én nem vagyok birka (már bocsánat), akit irányítani tudjanak, és az akaratuk alá tudjanak vonni.


Ide tartozik isten is. Ő nem létezik. Én erre már rájöttem. Istent csak azért találták ki, hogy a gyengéket irányítani tudják, hogy erősebbek legyenek ezáltal.


A tudósok sem jöttek még rá most sem, hogyan is keletkezett a világegyetem, ezért ráfogják istenre, gondolják, mi sem egyszerűbb.


És a pápáról is: Állandóan hirdeti a médiában a világbékét, ami sohasem jön el! Amikor Korea már készülődik!



2013. ápr. 30. 01:57
 1/5 A kérdező kommentje:

Minden ember különbözik a világon. Más-más a nézete, gondolata. És azzal, hogy istennel és a motiválással eggyé akarnak minket, úgymond gyúrni, az elképzelhetetlen.


Nem hagyom magam befolyásolni, a saját magam életét élem. Ha bánatos vagyok, ha vidám vagyok, ez mind én vagyok. És azzal, hogy: Állj ki magad mellett, mert erős vagy! Higgy, és elfogadnak! ember tudat összeolvasztó jellegű motiválással én nem foglalkozom.


Mégis milyen furcsa. És ez megy az interneten is, médiában is, újságokban is.

2013. ápr. 30. 02:05
 2/5 A kérdező kommentje:
Ákostól idézve: Én maradok az, aki mindig is voltam.
2013. ápr. 30. 02:33
 3/5 A kérdező kommentje:
És míg az a céljuk ezzel, hogy kevesebb erőszak legyen a földön, ezzel sajnos a terroristákra (akik a legnagyobb bajt hozzák a földre) nem tudnak hatni, akiket elvakultan csak a győzelem hajt!
2013. ápr. 30. 02:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Isten az emberek szívében létezik,a hit hatalmas erőt tud hatni,amíg van hit addig van remény és a remény hal meg utoljára,mit értesz gyenge alatt?a legerősebb ember is összeomolhat lélekbe,elveszíthet mindent,neki is már csak a remény marad.


A pápa az egy senki,vagyis annyi mint mi,bármelyik öreg idiótát belehet ültetni abba a székbe,semmivel se különb nálunk,elég csak a katolikus egyház hívőjének lenni és tanulni,ennyi az egész.

2013. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Isten az emberek szívében létezik,a hit hatalmas erőt tud hatni,amíg van hit addig van remény és a remény hal meg utoljára,mit értesz gyenge alatt?a legerősebb ember is összeomolhat lélekbe,elveszíthet mindent,neki is már csak a remény marad.


Azt, hogy isten a gyengék mentsvára, vagyis csak azért hozták létre gondolatban, hogy az embereket erőssé tegyék.

2013. ápr. 30. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!