Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik Ed Edd Eddy évad/rész ez?

Melyik Ed Edd Eddy évad/rész ez?

Figyelt kérdés
Igazából csak arra emlékszem,hogy mintha megöregedtek volna,és Szöszi fogorvos volt,meg valami fiókba szorult cukigumi is volt benne. De nem találok ezt a részt,évad,angol vagy magyar cím,bármi,esetleg link. De nagyon idegesít,kedvenc rajzfilmem.
2009. szept. 18. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a részt csak párszor adták le magyar szinkronnal magyar címe valami "Öreg Ed És" volt angolul pedig


[link]


Nézd ezt az oldalt az összes rész fel van sorolva igaz angolul de képek alapján be tudod azonosítani ha ne vágod az angolt.

2010. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hú, erre én is emlékszem, hogy talán ha 1x láttam a magyar CN-en. Pedig szinte mindig néztem az Ed, Edd és Eddyt.
2010. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen volt pár rész amit nagyon mellőztek nálunk


Tolvaj Terjed - Mikor is eltűnnek a dolgok és Eddy megpróbálja fellelno a tettes

Ed Feléled - Bazi meleg van és a srácok elmennek Szöszi medencés bulijára

Dupladé cetlis része

Olyan szagú mint Ed - Ez le se adták magyarul. Arról szólt hogy Eddyk elrontották jaki boltját és ezért Rudival bosszt álltak és megverették őket a többiekkel


FelmérgesEDés - Dupladé Idegbeteggé válik és mindenkit megagyal - de sajnos csak látszólag.

2010. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az a rész,amiken Duppla D mindenkit megver,annak mi az angol címe?És Hanyadik évadban van?Vagy esetleg valaki el tuná linkelni?
2013. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
már megvan.
2013. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!