Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Mar egy jó ideje népszerűek az idétlen valóságshowok, Való Világ, Celeb vagyok, ments ki innen, meg még sorolhatnám. Ti mit gondoltok ezekről, mert én mar egyenesen hányok ezektől a tévéprogramoktól. Ti nem? Meg meg ezektől a hülye VV szőkeségektől is elfog a hányinger, a reklámokat sem bírom megnézni. Régen a magyarok olyan jó filmeket tudtak csinálni, pl: Szamárköhögés, Veri az ördög a feleségét, Liliomfi, Ludas Matyi, most meg...nem írok trágár szavakat, mert az oldal torolni fogja a kérdésemet. Ti hogy vagytok ezekkel a műsorokkal?

2013. jan. 30. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Először is, egy film nem egyenlő egy műsorral.


Továbbá ezek a műsorok mennek, mert van közönségük. Én speciel azt se tudom, kik a rossebek ezek, akiket az újságok címlapjain látni - amiket nem veszek ,csak látom. -, de a vak is láthatja, hogy a két kereskedelmi csatorna olyat csinál, ami több millió embernek bejön. Nekik ez jó - mármitn a nézőknek -, ezért nézik, a csatorna meg ezért csinálja. Így mindketten jól járnak.


Ez egy tény, ezzel nem igen elhet mit kezdeni. Le lehet szólni az adott dolgot, de nyilván minden embernél van oylan, amit a másik ökörségnek tart. Ezért csak azt lehet tenni, hogy akinek nem tetszik, nem nézi.


Visszatérve a filmekre, még mindig vannak jó magyar filmek, de vagy nem adják őket, vagy nem jutnak el a nagyközönség elé.

2013. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igazad van a mai TV műsorok csak az 13-20 éves nézőket elégítik ki. Én ugyan 16 vagyok, de egyszerűen nem értem mi a szórakoztató pl. a való(tlan) világban? mert az nem vicces, de még csak nem is szórakoztató, hogy emberek össze vannak zárva és össze-vissza kefélnek meg isznak meg ordenáré módon viselkedne (ennyi erővel ős világ is lehetne, mert úgy viselkednek a szereplők, mint egy csapat össze zárt neander völgyi). Vagy pl. a celeb vagyok ments ki innen műsor is egy hányás kupac értelmességével és érdekességével rendelkezik. A celebek is szerintem unalmas és pár hónap múlva már el tűnnek a süllyesztőbe aztán megint vissza hozzák őket mert nyomorognak vagy össze verte a csaját. én már nem is nézek TV-t mert nincs egy értelmes műsor. engem pl. az a sok tehetség kutató is zavar. Addig oké ameddig max. 1-2 van, de már lassan ott tartunk, hogy 10 féle van és mindegyik nyertese pár év alatt eltűnik a süllyesztőbe
2013. jan. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokkal súlyosabb a dolog.

A kereskedelmi csatornák megjelenésével megindult egy sikeres, szisztematikus elbutítás, amire sajnos főleg a fiatalok nagy többsége vevő.

2013. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 1. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!