Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van tévéd? El tudod-e képzelni...

Van tévéd? El tudod-e képzelni az életedet élküle?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többen mondják azt, hogy nincs tévéjük, vagy egyáltalán nem néznek tévét, ugyanakkor, ha konkrét műsorok kerülnek szóba, mégis mindenki képben van. Kíváncsi vagyok - itt név nélkül őszintén be lehet vallani - hogy tényleg terjed-e a tévénélküliség, vagy ez csak illúzió. Tehát: Van-e tévéd, ha igen mire használod, mennyit nézed? Korod, nemed is írd. Szerintem érdekes kérdés. Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 27. 09:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat! :)
2009. aug. 28. 10:42
 12/17 Thurston ***** válasza:

Nekem van, de csak a számítógép és a PS3 van rákötve. Tehát másra nem használható.


18F

2009. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nálunk egy tévé van, de az megy állandóan :) Sokszor azt se tudom mi megy benne, háttérzajnak kell, mert rádiónk az nincs :( Egyébként amikor elromlott, akkor nem hiányzott, mert akkor meg filmek mentek a laptopon :):) De túléltem már egy hónapot is tévé,rádió és laptop nélkül is, akkor éjjel-nappal olvastam.

26/L

2009. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Van tv-m . Sőt nálunk mindenkinek van tv-je. 3 hálónk van és mind3ban van egy tv. Ez azért vicces, mert nálunk senki sem tvzik sokat. Van hogy egy hétig be sem kapcsolom. Csak anya szokott minden este megnézni egy sorozatot a romanticán. Úgyhogy igen eltudnám képzelni tv nélkül az életem.
2009. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nincs tévém, és nincs is szükségem rá.
2009. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Eltudom.Nincs nagyon olyan műsor,ami leköt.Az ilyen Éjjel-nappal Budapesttől meg egyenesen falra mászok.16/F
2014. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van,méghozzá 6db ősrégi Videoton,de azt csak nyaraló vendégek használják,én nem nézek tévét.
2015. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!