Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van tévéd? El tudod-e képzelni...

Van tévéd? El tudod-e képzelni az életedet élküle?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többen mondják azt, hogy nincs tévéjük, vagy egyáltalán nem néznek tévét, ugyanakkor, ha konkrét műsorok kerülnek szóba, mégis mindenki képben van. Kíváncsi vagyok - itt név nélkül őszintén be lehet vallani - hogy tényleg terjed-e a tévénélküliség, vagy ez csak illúzió. Tehát: Van-e tévéd, ha igen mire használod, mennyit nézed? Korod, nemed is írd. Szerintem érdekes kérdés. Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 27. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

5 vagy 6 éve nincs már. Egyszerűen nem néztem, nem volt rá "szükségem" csak porosodott és a helyet foglalta, így elpasszoltam. Úgy vagyok vele, hogy a napi híreket megtudom az internetről, filmeket is a gépen nézek, show műsorokra meg nagyon nem vágyok. Kb. ennyi.


31/F

2009. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nincs tvm, gépen filmezek,ami tvben megy,abból össz barátok köztöt szedem le esténként,vagy ha épp müködik akkor van online tvm,azon nézem...kb 3 éve megy igy,miota egyetemista vagyok

22/L

2009. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Van tévénk, de nagyon unom, a szüleim folyton azt bámulják. Na, ők nem tudnának meglenni nélküle. Én nem szoktam nézni, inkább zenét hallgatok.
2009. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és 15/l..
2009. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát mostanában m ár nem nagyon nézek max animéket este filmeket meg én is gépen nézek :)!


12/f

2009. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

több mint három éve már csak este lefekvés előtt kapcsolom be egy kis vivát nézni.

filmeket, sorozatokat feliratosan gépen

2009. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
18 éves lány vagyok és csak 2hetente nézek tévét kb 2 órára mert forma1 mániás vagyok...jól érzem magam TV nélkül:)
2009. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy szép nagy Sony Full HD tv-m és minden nap nézem (főleg este), nem azért vettem, hogy porosodjon. :) Legtöbbször focit, Forma1-et nézek, pedig lány vagyok, de azért pár sorozatot is megnézek (Dr. House, NCIS, stb...). Ha muszáj lenne tudnék nélküle élni, de azért ha van rá mód inkább legyen. :)
2009. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van, bár elég gagyi, mivel nem nagyon van használva, így nem is kell jobb. Nagyon ritkán van bekapcsolva, főleg nyáron. Azért pár sorozatot szoktunk nézni meg HBO-n filmeket. Kb. heti 5 óra. De ilyen Mónika show meg Big Brother kizárva...
2009. aug. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Van TV-nk, nem is egy, de én utálom nézni. Egy műsort szoktam csak: a Beugró-t. Szerintem zseniális, nagyon vicces és nagyon szórakoztató. Nálam mindenféleképpen minőségi műsor. A többi nem az.
2009. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!