Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » El tudod képzelni az életedet...

El tudod képzelni az életedet barátok nélkül?

Figyelt kérdés
Én igazából rosszul érezném magam barátok nélkül,de kíváncsi vagyok,hogy más is így van-e ezzel.
2010. szept. 5. 18:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Én eltudnám. Semmi nem változna.
2010. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Osztom a kérdező véleményét, én sem tudnék meglenni nélkülük.
2010. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Képzeld én is ezen gondolkodtam és nem tudtam a választ és kipróbáltam élőben, durva mi? Már nem mentem el velük sehová, hogy elidegenüljek és sikerült. Így kipróbálhattam és tudod mit? Nem mindig de sokszor jobban érzem így magam. :)
2010. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az ember társas lény, kellenek barátok, családtagok.


Az is rossz, ha valaki nagyon elidegenedik/bezárkózik, és az is rossz, ha csak a barátainak él, és egyedül nem tud meglenni.

2010. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hát nekem nemrég volt egy olyan korszakom amikor nem voltak barátaim. de nem az egyedüllét volt a rossz hanem ,hogy elárultak.utána le is töröltem a csajt.
2010. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 rebel174 ***** válasza:
Igen en el tudnam
2010. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok, soha nem volt még olyan barátom akivel bármikor elmentünk volna együtt, akihez feljártam volna, akivel telefonon beszéltünk volna. Jelenleg sincs, és szerintem ha eddig nem volt, már nem is lesz. Nekem csak a családom van.
2010. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Persze, el tudom. Alacsonyabb életminőséget jelentene, de amíg a többi szükségletem rendben van, nem lenne baj.
2010. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én szomorú vagyok:( se barátaim,se kutyám,se pasim se senkim:( a családom is alig foglalkozik velem:( szó szerint snekim nincs, akira számíthatok:'(
2010. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Esetleg osztálytársaid? Rokonok?

2010. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!