Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nők! Nektek bejön valamelyik?...

Nők! Nektek bejön valamelyik? ( BŐVEBBEN LENT! )

Figyelt kérdés
-Discovery,national geographic, viasat history,animal planet,horgász-vadász csatorna,zone reality
2009. aug. 24. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

most burkoltan az volt a kerdes, hogy: "kedves, sok hulye p*csa, akik nagyon sotetek, van koztetek olyan aki annyira nem hulye mint altalaban a nok?"

vagy egyaltalan hogy jutott ez most az eszedbe?

2009. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is ez jutott eszembe, hogy attól még, hogy valaki nő miért ne szerethetné ezeket az adókat....?

Nekem amúgy bejönnek (csak, hogy a kérdésre is válaszoljak.)

2009. aug. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak úgy eszembe jutott,ugye nem akarod folytassam a kommentom a válaszodra.....?
2009. aug. 24. 00:36
 4/9 A kérdező kommentje:
00:35! Nincs abban semmi! Én nem ítélem el azokat a személyeket akik szeretik! legalább rendesen válaszoltál a kérdésemre,amit köszönök neked!!
2009. aug. 24. 00:39
 5/9 anonim válasza:
Én szeretem ezeket az adókat bár a horgász-vadászt nem kedvelem és a zone realitytse de a töbsege nagyon jó:)
2009. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Discovery,national geographic animal planet ezeket a csatornákat rendszeresen nézem. Szeretem az Állítolag című műsort. National geographicon a Mindennapi tudományt rendszeresen nézem.
2009. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első négyet szeretem. :)
2009. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A viasat historyt és a horgász-vadász catornát kivéve(nincsenek)mindegyiket nézem
2009. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szeretem-nemszeretem... Tök mindegy mi szól a háttérbe :D Csak mint cselekvés nem köt le, a tv nézés uncsi, ettől függetlenül, mindig megy, csak, hogy legyen háttérzaj, de mellette mindig ténykedek valamit, még ha kevésbé hasznos is! :D (bár a national geographic-on szoktak érdekessségek lenni)
2010. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!