Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jobb fölül hasogat valamelyik...

Jobb fölül hasogat valamelyik fogam, de teljesen jok mi lehet ez? Bövebben lennt.

Figyelt kérdés
Voltam dokinál állitolag lyukas volt az egyik, gyökérkezelte, betömte. Azota is ugyanugy fáj mintha nem is nyult volna hozzá. Lehet nem is az a fogam volt az. Allitolag minden fogam jo ezen a részen. Mégis élesen hasogat egynap töbször, teljesen a fejem tetejéig. de van nap amikor nem is hasogat. Mi lehet ha minden rendben? Van bölcsességfog hátul, vagy mi lehet?
2010. okt. 13. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelt fog is fájhat. Bár hasogatni nem szokott, inkább a tompább fájdaslom jellemző rá. Röntgent csinált a doki most?
2010. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen csinált, elötte utána, elötte nagyot, utolag csak kicsit, és azt mondta minden oké, amit el is hiszek, mert mikor gyökérkezelte utánna probatöméssel is olyan volt mintha nem csinált volna semmit. Ezért néha azt gondolom nem is az a fogam fáj, vagy egyaltalán nem is fogam, csak olyan, de akkor mi? Több fogamat is gyökkezelte ugyanez a doki, nem volt baj.
2010. okt. 13. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az előző dokim volt, hogy úgy gyökérkezelt egy fogamat, hogy azt hittem, csak tömte, sose kellett visszamennem. 10 év múlva a panoráma rtg mutatta ki, hogy gyökérkezelve van. MOST 3 ÉV ÓTA HA HOZZÁNYŰLNAK EGY FOGAMHOZ, RENDESEN GYÖKÉRKEZELIK, MINDEN RTG. SZUPER, A FOGAK MEG ÉRZÉKENYEK. Mindig tudom, mikor van front, nekem a gyökérkezelt fogaim jobbak a legjobb meteorológusnál:)
2010. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na erre én is gondoltam, de hülyeségnek tartottam!!!

Meg azt vettem észre, ha rendes fogkrémet használok akkor is fájnak, már régota gyerekfogkrémet használok. M

2010. okt. 13. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan hasogat egy fog, akkor ott valaminek lennie kell.. Gyökérkezelt fog áltban akkor érzékeny, ha nem sikerült teljesen eltávolítani az idegeket. Én javasolnék egy újabb rtg-t, akár egy másik orvosnál, hiszen vagy egy gyulladás, vagy egy a fog belsejében, kifülről szinte észrevehetetlen szuvasodás lehet, így elsősorban. De elképzelhető más szervi probléma is, ami kisugároz az ínyhez.
2010. okt. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!