Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-Faktor 3 vagy The Voice?

X-Faktor 3 vagy The Voice?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 00:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt nézem, mivel időben nem ütik egymást. De most a Voice az érdekesebb nekem mivel újdonság, de aztán biztos ugyanolyan lesz mint a többi tehetségkutató, mivel már mindenkit ismerni fognak arcról a "mentorok". Oda már csak tényleg igazi tehetségek fognak bejutni, nem úgy mint az X-faktorba, hisz csak a hang számít.
2012. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Hyper26 válasza:
100%
The Voice mindent visz mostansag,mert izgalmasabb sokkal es nincsen eloitelet mivel nem latjak a zsuritagok az eloadot, mig az xfaktorban csak ulnek...THE VOICE A NYERŐŐŐ
2012. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Voice azért nem tetszik, mert tele van olyanokkal, akik néhány éve még a zenei iparban dolgoztak profi előadóként. Én egy olyan tehetségkutatót szeretnék látni, ahová az átlagember kerül be, akik valóban csiszolatlan gyémántok. Az X-ben Gergő pont ilyen. A Faktor hiteltelenné vált Zámbóval és Adélkával, de azt mégis szívesebben nézem, jót tudok bosszankodni rajtuk és van kit szidni! XD Mellesleg az X-faktor válogató a sok fülrepesztő előadással szórakoztatóbb, mint a Voice, ahol nem is voltak igazán rossz énekesek. És ettől halál unalmas volt az egész... Kell egy kis bohóckodás is!
2012. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 guc24 válasza:
100%
voice jobb mert új.nekem jobban bejön.csak kár hogy nem élő!
2012. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A Voice sokkal jobb mert sokkal tehetségesebb versenyzők vannak benne mint az X Faktorban

Az X Faktor már elég unalmas,sok bőrt próbálnak lehúzni róla de már nem nagy újdonság.

Zámbó Krisztiánt is csak az apja miatt sztárolják de szerintem nem tehetségesebb mint a többi.

Különben meg nincs szükség ennyi énekesre ebben az országban.

A legtöbb tehetségkutatós celebekre már a kutya sem emlékszik.

Ezeket is sztárolják még fél évig-egy évig aztán jön a köv széria és már azt se fogjuk tudni hogy kik ezek

2012. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Voice: "csak a hang számít". ...persze meg az hogy az előválogatón ki felelt meg a marketinggépezet igényeinek, ki az akiből lehet sztár. Persze a szlogen kedvéért be kellett tenni néhány kakukktojást (akikből a többség nem is került egy "mester"hez sem). De az elő műsorba úgy is azok fognak bekerülni akikkel szavazatok gyűjthetők ill. akikkel hosszabb távon lehet haknizni.
2012. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

az idei X-Faktort azóta nem nézem miután Jáger Kingát kiejtették, akinek szerintem kiemelkedő hangja volt a mezőnyben (lehet ez volt a baj... és mindezt úgy, hogy a beválogatáson és az első fordulóban vissza lehet nézni milyen szavakat mondott rá Geszti és Malek, teljesen el voltak ájulva) de persze dráma Adélka és bűnhamis Zámbó Krisztián bezzeg bentmaradt. Összességében az ide XFaktor gagyi lett, bár Oláh Gergőnek jó hangja van.


A Voice durván jobb... :)

2012. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!