Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csobot Adél (X-faktor) bekerül...

Csobot Adél (X-faktor) bekerült a mentorházba. Ez hogy lehet?!

Figyelt kérdés
Tudom, volt hasonló kérdés, de én most konkrétan róla szeretnék itt véleményeket. Áruljátok el, ha most kivételesen 7.-ként bekerülhetett, akkor tavaly és tavalyelőtt az a sok tehetség, aki csupán a létszámlimit miatt nem jutott el a mentorházas megmérettetésig, most mit érezhet? Vagy akár most, a fiúknál, csapatoknál, stb. Ott miért nem lehetett senki 7.? Baromi igazságtalan! Ja, hogy a mentorok nem tudtak dönteni? Hát nem ez a feladatuk? Akkor én, tanárként, mondjam ezt legközelebb év végén, hogy "jaj, nem tudom eldönteni, hogy 4-es vagy 5-ös, még járj egy kicsit suliba, mert nem volt elég egy év, hogy reálisan lássalak? " És még valami: most komolyan, mi miatt jutott tovább? Az az érdeme, hogy szemtelenül flörtölt egy jegyben járó mentorral? És a Malek ezen nem lát át? Vagy már nála sem a szakmai szempontok számítanak? Könyörgöm, ez a csaj nem találta el a hangot, most annak kellett örülni, hogy a végére meglett?
2012. okt. 1. 08:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%
A mentorok majdnem mindig őket mentették meg, párbajoztak egy párszor. Én nem utáltam őket amúgy, csak az egyiket, az Edit nevűt. Szerintem az Alíz nem volt olyan ellenszenves, meg szebben is énekel. Én abból a szériából a Shodeinde Dorkát nem bírtam, igaz az is alig akart kiesni, pedig állandóan hamis volt.
2012. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%
Előzőnek: szerintem nem erről a testvérpárról van szó (azok nem is ikrek), hanem a 2. szériában arról a két teljesen egyforma csajról, az egyik Mariann, a másik nevére nem is emlékszem. A Geszti volt a mentoruk, egyszerűen elalélt tőlük.
2012. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ja, tenyleg:D Igen, azokat en is utaltam. Csak mar nem emlekeztem rajuk:D
2012. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Ha a gyűlöletkeltésért kitiltás jár, hogy ömölhet mégis így?
2012. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Szó sincs itt keltésről:D Ha valakinek negatív véleménye van valamiről az kussoljon? Én spec nem bíztatok senkit, hogy gyűlöljön bárkit, Adélt sem gyűlölöm, csak irritál a stílusa, meg igazságtalannak tartom a tovább jutását, mert kevés oda még az ő felkészültsége. Értsd, mások fel tudnak építeni egy produkciót egy nap alatt, ő nem. Szép is lenne ha gyűlöletkeltéssel vádolnának mindenkit, aki kulturáltan véleményt nyilvánít valakiről, ha az nem pozitív. Egyébként meg offolni sem szabad...
2012. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
63%
Csobot Adél az élőshowban = bunda, átverés
2012. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!