Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csobot Adél (X-faktor) bekerül...

Csobot Adél (X-faktor) bekerült a mentorházba. Ez hogy lehet?!

Figyelt kérdés
Tudom, volt hasonló kérdés, de én most konkrétan róla szeretnék itt véleményeket. Áruljátok el, ha most kivételesen 7.-ként bekerülhetett, akkor tavaly és tavalyelőtt az a sok tehetség, aki csupán a létszámlimit miatt nem jutott el a mentorházas megmérettetésig, most mit érezhet? Vagy akár most, a fiúknál, csapatoknál, stb. Ott miért nem lehetett senki 7.? Baromi igazságtalan! Ja, hogy a mentorok nem tudtak dönteni? Hát nem ez a feladatuk? Akkor én, tanárként, mondjam ezt legközelebb év végén, hogy "jaj, nem tudom eldönteni, hogy 4-es vagy 5-ös, még járj egy kicsit suliba, mert nem volt elég egy év, hogy reálisan lássalak? " És még valami: most komolyan, mi miatt jutott tovább? Az az érdeme, hogy szemtelenül flörtölt egy jegyben járó mentorral? És a Malek ezen nem lát át? Vagy már nála sem a szakmai szempontok számítanak? Könyörgöm, ez a csaj nem találta el a hangot, most annak kellett örülni, hogy a végére meglett?
2012. okt. 1. 08:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Én magát a műsort nem nézem, csak ismerősök szoktak youtube-ról linkelgetni előadásokat. Viszont abból az egy tucat videóból, amit láttam Adél "bejelentkező" fellépése volt számomra az egyetlen, ami valóban tetszett. Nagyon jó hangja van, tud hozzá mozogni, az meg, hogy szemtelen, hát paff neki... majd kinövi, de egy énekes műsorban én speciel nem ez alapján döntöm el, hogy valaki tetszik-e a színpadon vagy sem.
2012. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
Engem baromira irritál az a kiscsaj, de szerintem pont a dinka stílusa miatt jutott be, mert az utolsó két alkalommal mást nem nagyon tudott felmutatni. Tavaly meg az előtt kevesebbért is küldtek haza embereket. Ha ne adj ég bekerül az élő adásba remélem hamar kiszavazzák, és hogy akkor hátha az idióta mentorok sem seggrázás alapján választanak.
2012. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Igen elsőre jó volt, de az utolsó két produkcióját érdemes megtekinteni. A második csak nem járt a közelében sem az elsőnek, a harmadik pedig mondjuk ki: szar volt.
2012. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
71%
Hasonló véleményem van nekem is a történtekről. De már akkor lehetett sejteni, hogy ez a lány akármit csinál, be fog kerülni,amikor mindíg vele készültek a riportok.Folyton őt mutatták, pedig valóban voltak nála sokkal érdekesebb emberek is!! Nem akarok senkit sem megbántani, de szerintem valaki a háttérből nagyon "protezsálja" Őt. Nagyot csalódnék a műsorban, de ne legyen így, már csak a többi tehetséges énekes miatt sem!! Egyébként számomra a jelleme túl sok, úgy ahogy van!
2012. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Elsőnek: nyávogni bárki tud, ha van hallása. De pl. egy Céline Diont meghallgatnék tőle, vagy egy bármilyen lassú számot, ahol nem vigyorogni kell.
2012. okt. 1. 09:25
 6/26 anonim ***** válasza:
32%

Több dolog is eszembe jutott már erről az Adélről.


A csoportos éneklés során is gyenge volt, most viszont elképesztően borzalmas. Nem túlzok, tényleg szörnyű volt, a középkorú biológusnő produkciója volt ehhez hasonló, aki a Tankcsapda-számot "énekelte". Szakmailag totális bukás a szememben.


Arustei Andrea nem jutott tovább, pedig neki kellett volna, sőt ő még a 6-ba is belefért volna, mondjuk valamelyik szőke helyett.


A 28 év alatti fiúk csoportja volt a legerősebb, ott kellett volna 7-et választani. Hiba volt kiejteni Fóris-Ferenczi Gábort, és alighanem Mihálka György és Ónodi János (akit érthetetlen módon se most, se szombaton nem adott le a TV) is jobb, mint akár a fogszabályzós, akár Adél "pasija", bár ő most volt talán a legkevésbé rossz.


Adélre visszatérve: sürgősen meg kellett nézetni őt egy pszichológussal, és azért sürgősen, mert előbb-utóbb pszichiáterre lesz szüksége.


A legjobb 10 szerintem (sorrendben):

1. Meggyes Csaba

2. Ekanem Bálint

3. Oláh Gergő

4. Antal Tímea

5. Jáger Kinga

6. [Fóris-Ferenczi Gábor (kiesett...)]

7. Lass Bea

8. Szabó Dávid

9. [Arustei Andrea (kiesett)]

10.[Mihálka György (kiesett)]


Zámbó is hamis volt, nem csak vasárnap, hanem szombaton is. Nálam nem fér be a 10-be. Kvaka, Pál Loretta - ők közepesek. A csapatokról nem nyilatkozok, mert eleve elhibázottnak tartom, hogy együtt versenyeznek egyedüli énekesekkel.

2012. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
46%
ja, az Adél engem is nagyon-nagyon irritál, idegesítő stílusa van. vagyis hát ez nem is stílus, ő ilyen, és borzalmas! 7.-nek bejutott? ha már most ezt így kitalálták, juttatták volna be azt a csajt, nemtom mi a neve, aki csapatban indult két fiúval, de egyedül maradt.
2012. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

ő Arustei Andrea


szerintem is neki kellett volna továbbjutnia

2012. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
59%
Ezeket azért juttatják tovább, hogy legyen belőle "show". Mit gondoltok, a röhejesen szánalmasan sz@r Zámbót miért juttatták tovább?? Egy kalap sz@rnak sem lehet nevezni azt a hányást, amit művelt. Komolyan, a retek klubnak ennyit ér egy fókusz riport, hogy hajlandóak érte elb@szni az egész műsort??
2012. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Adél szégyen az erdélyiekre nézve (én is az vagyok).


Ez a +1 fő meg médiafogás. Az amerikai x faktorban az új évadban úgy állították ezt be, mintha ez lenne a világon a legújabb csoda :)


Adél meg egy nagyképű kis liba, azt hiszi magáról, hogy ő a világ közepe... tudom... osztálytársam volt 5 évig. Élőben mégszörnyűbb!

2012. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!