Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csobot Adél (X-faktor) bekerül...

Csobot Adél (X-faktor) bekerült a mentorházba. Ez hogy lehet?!

Figyelt kérdés
Tudom, volt hasonló kérdés, de én most konkrétan róla szeretnék itt véleményeket. Áruljátok el, ha most kivételesen 7.-ként bekerülhetett, akkor tavaly és tavalyelőtt az a sok tehetség, aki csupán a létszámlimit miatt nem jutott el a mentorházas megmérettetésig, most mit érezhet? Vagy akár most, a fiúknál, csapatoknál, stb. Ott miért nem lehetett senki 7.? Baromi igazságtalan! Ja, hogy a mentorok nem tudtak dönteni? Hát nem ez a feladatuk? Akkor én, tanárként, mondjam ezt legközelebb év végén, hogy "jaj, nem tudom eldönteni, hogy 4-es vagy 5-ös, még járj egy kicsit suliba, mert nem volt elég egy év, hogy reálisan lássalak? " És még valami: most komolyan, mi miatt jutott tovább? Az az érdeme, hogy szemtelenül flörtölt egy jegyben járó mentorral? És a Malek ezen nem lát át? Vagy már nála sem a szakmai szempontok számítanak? Könyörgöm, ez a csaj nem találta el a hangot, most annak kellett örülni, hogy a végére meglett?
2012. okt. 1. 08:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%
Hát őszinte részvétem. 5 év? Az nagyon hosszú idő, nekem 5 perc is sok belőle:D
2012. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
osztálytársad volt?? hát részvétem :DDDD
2012. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
4%
Most mindenki ezen van kiakadva miközbe más kategóriákba sokkal gyengébbek jutottak be egyértelműen a legerősebb csoport a lányoké és mivel az első előadása tényleg jó volt és a többi kettő is a hibákat leszámítva... Amúgy meg csak alakítgatni kell amit Malek meg is fog tenni szóval hacsak nem csesz el megint nagyon valamit akkor top12 ben onnantól pedig csak a nézőkön műlik...
2012. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
2012. okt. 1. 20:42
 15/26 A kérdező kommentje:
2012. okt. 1. 20:42
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem éppen. Messze el van maradva a többi lánytól akik bejutottak a legjobbak közé, ők valóban erősek. És nem cseszték el egyszer sem, nem hogy kétszer. Egyszer hibázik valaki, belefér, jusson tovább, na de másodszor is... Jó hogy nem kezdenek már el könyörögni neki, hogy csinálja normálisan. A fiúk is vannak olyan jók, csak köztük kevesebb a semmilyen, vagy az irritáló személyiség. Idén sem fog nő nyerni tehetségkutatót az rtl klubon van egy olyan érzésem.
2012. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
66%

Nyugodjon meg mindenki. Csobot Adél ha túl is éli a mentorok házát, főleg Malek Mikit (aki 10 produkcióból szokásosan 8-re "nem"-et mond) akkor a nézők tojni fognak rá, hogyan énekel, mert ott lesz bennük a "7. hely" miatti elégedetlenség, és az Adél irritáló viselkedései, megnyilvánulásai, beszólásai és a nagy adag nagyképűsége.

Ha közte és az az Oláh közmunkás cigány közt kellesz választani, előbb fog Adél kiesni mint a cigány :D

2012. okt. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%

Fú kérdező! Azok a linkek kibacarintották a biztosítékomat, főleg az első. Meghívták azt a szukát?!


Jól írják, ez "sztár" gyár, nem a tehetségre mennek, hanem arra, hogy kinek a viselkedésében és stilusában van fantázia... a zsűri meg eladta magát jó pénzért. Gusztustalan.

2012. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Én csak abban reménykedem,hogy hamar ki fog esni...
2012. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, hogy hiába mondja most mindenki, hogy milyen rossz és mennyire utáljátok a csajt, mégis be fog kerülni és nem is fog hamar kiesni. Ugyanaz lesz, mint két éve az Ikreknél. Mindenki utálta őket, mégis mindig tovább jutottak. Valaki akkor biztos szavazott rájuk. Már ha nem egy nagy átverés a műsor és a szavazás is.
2012. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!