Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Bátor a gyáva kutya című...

A Bátor a gyáva kutya című mesében melyik ez a rész?

Figyelt kérdés
nem tudom a teljes sztorit, sosem néztem végig kiskoromban mert annyira féltem tőle xD és az volt a pechem hogy rengetegszer adták ugyanezt a részt x"D én meg mindig kifutottam ha először megjelent a gonosz :DD szóval van ugye a vén hapek, Muriel férje aki vmi csábító, szép, de ijesztő szirént lát minden víz cseppben ennyit tudok :/ ha ebből vki rájött mire gondolok kérem segítsen!!! :D

2012. júl. 19. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

1x09 ?

A fekete tócsa királynője

(Queen of the Black Puddle)


Egy esős napon különös nő bukkan fel a pocsolyából, akinek Eustace-ra fáj a foga.



(hangulatjel nélkül is megértik a kérdésedet, felesleges minden mondat végére rakni, inkább zavaró)

2012. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ooh :'))

nagyon szépen köszönöm :')))))

most talán végig tudom nézni xD anélkül hogy össze-vissza pisiljem magam x"D te szeretted ezt a mesét?:O

ha igen melyik volt a kedvenc(legrémisztőbb) rész számodra? :)

2012. júl. 19. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenféle pattanások meg lábgombák kezdtek el beszélni, attól én kiborultam. :DD
2012. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fúú igen emlékszem és vmi gyógyír kellett nekik és a kutya kellett gyalogassa :S xD
2012. júl. 20. 05:39
 5/7 A kérdező kommentje:
*nyalogassa
2012. júl. 20. 05:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az első résztől kaptam frászt, amikor a vénember átváltozik csirkévé. Jó pár éve, a régi szép angol Cartoon Network-os időkben :)
2012. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igen... azok voltak a szép idők:)
2012. júl. 20. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!