Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez a "Legyen Ön is Milliomos"-...

Ez a "Legyen Ön is Milliomos"-néven futó sz*r csak szerintem nézhetetlen?

Figyelt kérdés

Nézni sem bírom. Eleve nem bírom a Friderikuszt, szerintem marhára nem ideillő a mesterkélt stílusa. Vágó egy művelt ember volt, fel lehetett rá nézni, jól állt neki.

De ami igazán idegesít az az, hogy ilyen személyeskedő szappanoperát csinálnak ebből is: nekünk marha fontos tudnunk a játékosok részletes családi hátterét, hobbijait, nagy álmait. Minek ez a bemutatkozás? Ez nem Mónika-show. Mi közünk nekünk a magánéletükhöz? Ráadásul miért csak ilyen kevés játékosból indul?


Azonkívül nem tudom, más hogy van vele, de én úgy látom, hogy direkt válogatott suttyúkat raknak be. Ezeket betanítják, hogy rájátsszanak a hülyeségre? Friderikusz meg majmolja a Günther Jauch-féle német legyen ön is milliomost, 10 perceket beszél a játékosokkal, mielőtt elkezdenék.


2012. máj. 23. 22:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most megmagyaráztad nekünk az egyértelműt. De Vágónak legalább az imázsa olyan volt, ami egy műveltségi vetélkedőbe (szerintem) kell. Most lehet itt viccelődni, meg poénkodni, de ez egy kvízműsor, akkor ne beszélgetéssel, meg beszólogatásokkal teljen el a műsoridő fele. Szóval igenis, egy Vágó-féle ember kell a műsorba.
2012. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én azért Puzsérral megnéznék egy részt.
2012. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!