Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Comedy...

Mi a véleményetek a Comedy Centralon futó "Susogós mackók" című produkcióról?

Figyelt kérdés
Idegesítő? Humortalan? Ostoba? Obszcén és értelmetlen? Jó? Humoros? Érdekes?
2012. febr. 5. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első három. Nekem alapból nem tetszik Mogács Dániel. Szerintem egyáltalán nem vicces, egyszer tudtam rajta jót nevetni amikor a természetfilmes poénokat nyomta még a showder clubban. Az tetszett. De a susogós mackók nem. Szerintem egyáltalán nem vicces, gagyi, erőltetett. De biztos van akinek tetszik, nekem nem. :)
2012. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szereteem! :D Szerintem humoros, jó, érdekes, hiszen néhány rész totálisan generáció- illetve médiatükör.

21L

2012. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán értelmetlen.....
2013. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nagyon gyenge!Nagyonnn Idegesítő!Értelmetlen!Gagyi!Sz*r f*s...
2013. nov. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én egyáltalán nem értem, hogy juthat ennyi lehetőséghez, valaki, aki ilyen humorral érvényesül. Tolakodó hangvételű, hörgéssel teletűzdelt hangszíngyakorlat. Mint amikor valaki magára akarja vonni a többiek figyelmét, azzal, hogy hangosabban mondja ugyanazt a szart. Nálam abszolút nulla.
2014. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első három. + erőltetett, nem vicces, gagyi. Ahogy általában minden, amihez Litkainak köze van.
2014. okt. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szär. Ez a véleményem róla.
2017. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy időben szerettem, aztán rájöttem, hogy idegesítő és unalmas egyszerre. Nem szeretem Mogács Danit, sem Litkai Gergelyt. A műsor pedig egyszerűen gagyi és erőltetett.
2019. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!