Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez a "Legyen Ön is Milliomos"-...

Ez a "Legyen Ön is Milliomos"-néven futó sz*r csak szerintem nézhetetlen?

Figyelt kérdés

Nézni sem bírom. Eleve nem bírom a Friderikuszt, szerintem marhára nem ideillő a mesterkélt stílusa. Vágó egy művelt ember volt, fel lehetett rá nézni, jól állt neki.

De ami igazán idegesít az az, hogy ilyen személyeskedő szappanoperát csinálnak ebből is: nekünk marha fontos tudnunk a játékosok részletes családi hátterét, hobbijait, nagy álmait. Minek ez a bemutatkozás? Ez nem Mónika-show. Mi közünk nekünk a magánéletükhöz? Ráadásul miért csak ilyen kevés játékosból indul?


Azonkívül nem tudom, más hogy van vele, de én úgy látom, hogy direkt válogatott suttyúkat raknak be. Ezeket betanítják, hogy rájátsszanak a hülyeségre? Friderikusz meg majmolja a Günther Jauch-féle német legyen ön is milliomost, 10 perceket beszél a játékosokkal, mielőtt elkezdenék.


2012. máj. 23. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos mások szerint is az, de nekem tetszik :). Örülök, hogy másnak nem, akkor egyhangú lenne a világ.
2012. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, elég feltűnő, hogy direkt az érdekesebb, beszédesebb embereket válogatják be a műsorba, akiken el lehet poénkodni, meg hát Friderikusz... Viszont egy kérdést azért feltennék: A műsor mindenképp újraindult volna, és Vágó már nem játszott, mint műsorvezető. Akkor mégis kit kéne betenni szerinted Fridi helyére? Mondj még egy olyan embert Vágón kívül, aki alkalmas lenne egy ilyen műsorba. Szerintem nem nagyon van ilyen :S
2012. máj. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én eleve nem értem, hogy a Vágó miért nem játszik... sosem volt nekem tiszta, hogy miért tűnt el a képernyőről. De például egy Gundel Takács Gábor tökéletes kvízmester (bár gondolom az a baj, hogy foglalt). De biztos lehetne találni valakit. Friderikuszhoz ez rohadtul nem illik.
2012. máj. 24. 09:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Aha. (Kérdésre válaszolva.)
2012. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vágó állítólag pofátlanul nagy gázsit kért, ezért hajtották el.
2012. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy amúgy azért Vágót ennyire nem látja át valaki.


Mellesleg nem mindig beszédesek, volt olyan aki bekerült a játékba és nem volt pl. beszédes annyira. A legtöbb esetben a játékosok először nem is beszédesek, hanem Friderikusz oldja annyira a hangulatot annyira, hogy beszédesek lesznek.

2012. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, Gundel lenne még alkalmas, csak hát ő már a Maradj Talpon műsorvezetője. Szóval továbbra is áll a kérdés: Ki lenne alkalmas?
2012. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szórakoztató, de szerencsére nem kötelező nézni.
2012. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amúgy megsúgom, hogy Vágó lehet mutatta magát valamilyennek de egyáltalán nem olyan volt. A legyen ön is milliomosban azért eléggé keményen meg voltak szabva, hogy milyennek kell egy műsorvezetőnek lennie, mivel a játék licenszét meg kell vásárolni és abban bizony le vannak írva ezek a dolgok. Az rtl megvette az alap loimot akkor és kész. Nem lenne nagy fáradtság gondolom neked sem, ha beírnád a youtubra a legyen ön is pár külföldi címmel és láss csodát van 100 "Vágó klón", pontosabban nem csak klón mivel Vágó is egy leírás alapján volt olyan, amilyen. Tessék itt egy példa az 500 közül http://www.youtube.com/watch?v=02_N-H9vVPg



Változnak az idők, az rtl ismét megvette a jogokat kész. Most már nem ez a fontos, látták, hogy pl. a németeknél bejön ez a viccesebb stílus hát akkor itt miért ne próbálnák meg? Megkeresték Friderikuszt.


Sajnálom amúgy kedves kérdező, hogy ennyire nem látsz át Vágón. Vágó meg volt csinálva kész.. nem olyan művelt, mint ahogyan azt ő előadta. Az már más kérdés, hogy eladta magát jól.

2012. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akárhogy is, az életrajzát nem lehet letagadni: mérnök, vagy 10 nyelven beszél, mindenféle vetélkedőkben volt már műsorvezető. Annyira buta sem lehet...
2012. máj. 25. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!