Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » SPOILER! Szerinted hogyan...

SPOILER! Szerinted hogyan lesz vége a Dr. House-nak?

Figyelt kérdés

Szerintem ha Wilson meghal, akkor House is utána megy. Nem bírná ki nélküle.

Szerintetek hogy lesz vége a sorozatnak?


2012. máj. 20. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Most néztem meg az utolsó részt. Hát... A mostani pozitív énem azt mondja, ez a befejezés nagyon jó volt, de azért valljuk be többet várt az ember. Ha összehasonlítod House húzásaival, trükkjeivel, megoldásaival az 1-5. évadig ez nagyon gyenge volt. Meg persze ott a kérdés, hogy mi lesz miután Wilson meghalt.. mert ugye erre nem kaptunk választ.

Összegezve: Ha, mint folyamatot nézzük a sorozatot, a befejezés kitűnő volt, de, ha az utolsó részt a legjobb részekhez hasonlítjuk (ami az első 3 évadban volt), akkor gyenge és a mondanivalója sem az, aminek eredetileg indult.

2012. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva én sem erre a befejezésre számítottam. Vagyis inkább nekem is a minőséggel volt gondom. Nagyon vártam hogy megnézhessem, és hát egy kicsit csalódás volt.
2012. máj. 22. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 20:02


Ráadásul illogikusan felépített is. Most őszintén, szerinted mi a frászt fog csinálni House miután 4 hónapig agyonszórakozták magukat Wilsonnal a megtakarított doktori fizetésükből? Az egész sorozatban, minden évadban, akárhányszor próbált felhagyni a praktizálással, mindig visszatért, szinte erre épült a sorozat. Nagyon nyitva hagyták ezt. Amúgy a rész végén kicsit úgy éreztem, hogy jobb lett volna ha valóban meghal.

2012. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van. Az a pár hónap ami Wilsonnak hátra van, nagyon gyorsan el fog telni, meg hát ha racionálisan nézzük, akkor annyi buktatója van...

De ahogy nézem a neten, nem csak mi vártunk többet a House finálétól.

2012. máj. 23. 07:56
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Micimackó.
2012. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is gyengére sikeredett a befejezés. Általában olyannal szokott előrukkolni House amire nem is gondoltam volna. Most be kell valljam, hogy vártam a csavart mindvégig, mert hát ez a halottnak nyilvánított azonban mégsem halott finálé már nem újdonság. Továbbá én is hiányolom a Wilson halála utáni időszak tisztázását. Még azzal is kiegyeztem volna ha elmegy afrikába négereket gyógyítani...csak ne legyen hiányérzetem.

Én mindvégig arra számítottam, hogy Wilson rákja is csak egy fondorlatos átverésnek a része, hogy megússza a börtönt, vagy valami egyébért. Ugyanakkor a végére annyira összemelegedtek Wilsonnal, hogy féltem, hogy a finálé egy melegházassággal fog végződni.

2013. jan. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!