Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A 2012. május 12-i Csillag...

A 2012. május 12-i Csillag Születik-ben Puzsér Róbert be volt szívva?

Figyelt kérdés
Végig vigyorgott, kedves volt és rengetegszer pislogott. A magában beszélésről nem is beszélve.
2012. máj. 12. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Hát, vagy a fehér ruhája fénye vakította el kritikus szemeit, vagy a fehér port szippantotta be túl mélyen. Mindenesetre számomra így még ijesztőbb volt, ezzel a bájos mosollyal. :P Vagy egyszerűen csak anyukája végre a kedvenc sütiét sütötte, ami jókedvre derítette. (bár lehet itt is a titok az összetevőkben lakozik):)
2012. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 gepzene ***** válasza:
100%
Ezt hívják megnyert fogadásnak :)
2012. máj. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy pár embernek miért nem jött le, hogy direkt játszotta meg magát, az őt ért kritikákra válaszul.Szerintem elég egyértelmű volt.
2012. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 jaja nekem is ez jutott eszembe legelőször. mindenesetre nekem hiányzik a régi Puzsér.
2012. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem, jó, hogy a Puzsi ennyire kritikus a kiscsillagokkal szemben. Komolyan, van 1-2 akiket nem is engedtem volna tovább jutni. A másik három zsűritag csak úszik az árral... Puzsi a legjobb, ő tényleg a tehetségeket keresi. Jobb volt vérengzőként.
2012. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó kérdés,ezt én is akartam kérdezni.Lehetséges,bár a pontozásnál nagyon is éber volt.
2012. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ez is egy szerep volt részéről, ráadásul a mézesmázos értékeléseit részben gúnynak szánta :)
2012. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek. Pár napja azt nyilatkozta hogy nem emlékszik semmire :I Utolsó emléke hogy Hajóssal gyümölcslevet isznak. Andrásból kitelik hogy ,,poénból" belekevert valamit.
2012. máj. 18. 15:34
 9/12 anonim ***** válasza:
ja tök rendes volt el se akartam hinni hogy ő az :D de lehet benne valami. mármint a gyümölcslében XĐ
2012. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jaj de izgulok! ma vajon a fekete, vagy ismét a fehér Puzsér lesz látható?! vagy bevezet egy új színt és ezentúl énekelve fűz kommentárt a látottakhoz.
2012. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!