Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A tv-ben lévő korhatárokkal...

A tv-ben lévő korhatárokkal szoktatok foglalkozni?

Figyelt kérdés
Vagyis ti figyelembe veszitek azt hogy például egy filmnek 12, 16, vagy 18 éves korhatár jelzése van?? Remélem érthető voltam.
2009. jún. 14. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
A gyerekeimnél a 16,18.-at igyekszem figyelembe venni.Azt viszont nevetségesnek találom,amikor odaírják,hogy gyerek csak szülői felügyelet mellett nézheti.Ha v alami olyant látok vagy hallok a filmben,ami szerintem nem neki való,Mitcsinálják? Fogjam be a szemét,vagy a fülét?Ennek semmi értelme.
2009. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ha elkezdek nézni egy filmet, és tetszik akkor megnézem, nem érdekel h mennyi a korhatár. De ha látomh túl dúrva és már nem tudom nézni akkor nem nézem tovább. Szóval, igazából a korhatár nem érdekel.
2009. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem érdekelnek a korhatárok. Sokszor a rajzfilmekhez is odarakják a 12-es korhatárt, nem tudom komolyan venni.
2009. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem foglalkozok vele. Most 16 vagyok, s megnézem akár a korhatár nélkülit de akár a 18-asat is. Régebben sem törődtem ezzel, azonban jó érzéssel töltött el, mikor a 12.-ik szülinapomon néztem egy 12-es filmet "Végre nézhetem" gondoltam :)
2009. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én ugyan 14 éves vagyok de nem igazán foglalkozok a korhatárokkal .. ha viszont nem tetszik a film akkor nme nézem ennyi.. válaszokat várok még :D jah és köszi az eddigieket
2009. jún. 14. 20:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A húgom most 9 éves, természetesen ha egy 18-as film következik akkor elkapcsolom hogy ne nézze, bár elkapcsolja ő magától is. De láttam már meséket 12-es korhatárral... nem igazán értettem miért. Ezeket nem veszem figyelembe.
2009. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az én unokahúgomat az anyja mindentől félti ami ijesztő lehet .. komolyan mondom h még a Scooby Doo meséktől is féltette... -_-" Ha pedig egy olyan film megy amiben csak egy kicsit is verekednek lehet az vígjáték is .. le kell kötni a kislány figyelmét...
2009. jún. 14. 22:15
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
18-as korhatáros filmeket nem szeretek nézni, azok nekem már elég durvák, pedig nemrég el is múltam 18:D
2009. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Engem teljesen nem érdekel.Most 14 éves vagyok és már 8-9 évesen néztem a "Rémálom az elm utcában"xD

Manapság az emberek 80% nem érdeklik és a csatornák is csak a jogok és papir ügyek miatt teszik ki.

Én magasról lesza**m.

2009. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az már igaz hogy senki sem foglalkozik a korhatárokkal .

Én is kis koromba néztem már meg az Átkot.

2009. jún. 15. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!