Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más problémájával mennyit...

Más problémájával mennyit szabad foglalkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan szituációban vagyok, hogy van a barátnőm, akinek sajnos mindig valami problémája van az életben. Nem egészségügyileg, nem is anyagilag, csak például nem úgy sikerülnek neki vizsgák, tanulás, stb amit szeretne. Mindig rosszkedvű, elkeseredett, satöbbi. Nekem is van hogy nem sikerül valami, de nem izélek rajta, tök lesz*rom az egészet, majd valami mindig lesz úgyis. Aztán sokszor megunom, de ezt én nem mondom neki, csak inkább eljövök, tanulok stb. Ő mindig azt mondja, hogy otthagyom, és ha nekem lenne szükségem valamire, vagy én lennék ilyen rossz állapotban, ő biztos segítene. Na most itt a "probléma", hogy nekem soha nincs semmiféle problémám, amit meg kellene oldani, vagy másokkal beszélni róla. Vagyis probléma van, de megoldom, vagy majd megoldódik és nem érdekel, vagy esetleg magam rágódok rajta.

Kicsit hülyén érzem magam, hogy egy idő után a saját bnőm problémája idegesít fel, és már-már nem akarok foglalkozni vele. Hiába hajtogatom, hogy az egészség a legfontosabb (legalábbis én így gondolkozom), mivel ő egészséges (én meg nem), ezért ő a legfontosabb problémájának az egyetemet teszi előtérbe.


Mit lehet tenni? Sajnálom persze, de én nem tudok helyette levizsgázni.


2011. jan. 21. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen jó filmet lehetne erről csinálni.
2011. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"A fény harcosa tudja, mi az, amiért érdemes harcolni. Megérzései és hite alapján cselekszik. De vannak emberek, akik olyan harcba hívják, ami nem az övé, olyan harcmezőre, amit nem ismer vagy ami egyszerűen nem érdekli. Az ilyen emberek olyan küzdelmekbe akarják bevonni a harcost, melyek nekik nagyon fontosak, de neki nem jelentenek semmit. Ezek gyakran hozzá nagyon is közel álló emberek, akik szeretik őt, bíznak az erejében, és mindenáron meg akarják szerezni a segítségét. Ilyenkor mosolyog, és biztosítja őket a szeretetéről, de nem fogadja el a kihívást. Az igazi harcos egyedül választja ki magának a harcmezőt. Paulo Coelho" és szerintem valamit sportolnia kéne h elfáradjon testileg és akkor majd az agya jobban fog fogni:D nekem bejött:D,
2011. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit elírtad a témát,de mindegy!


Magyarán a csaj egy HP,aki rád hárítja a bajait,búját és mindennek Te vagy az oka a végén???

Át kéne értékelned a kapcsolatotokat....

Én a helyedbe dobnám,a pi@ába!Páros lábbal!

Egoista liba....

2011. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!