Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van rajtam kívül valaki, aki...

Van rajtam kívül valaki, aki nem bírja Attilát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 23:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%

Én Attilán semmivel se röhögtem többet mint Csabin, függetlenül attól, hogy valóban többet szerepelt. Azt, hogy csinálta a showt egy dolog, az én szemszögemből ez arra elég volt, hogy sokáig bent legyen mert akkor zajlik az élet (ugyanez volt a véleményem Veráról is). Mivel a viselkedése rengetegszer irritáló volt ezért nem nyeretném meg vele. Sokkal inkább adnám a győzelmet annak aki bár nem volt központi figura de az elejétől a végéig kultúrember módjára viselkedett.

Szavazni és kampányolni nem fogok Csabi mellett annyira nem érdekel az egész, de ha rajtam múlna neki adnám a fődíjat, nem Attilának.

2012. febr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
azért érzed, hogy az volt a kérdés, hogy ki nem szereti rajtad kívül Attilát, én leírtam h egy véleményen vagyok veled, mégis én lettem leszavazva:DD a gyik-et is ellepték az attila-buz.ik xD
2012. febr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%

Én nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én is sokkal szívesebben nézek, egy kedves, dolgos, aranyos fiatalembert esténként, aki az élet nagy dolgairól elmélkedik, főz mos takarít :D:D Na persze... Anno Bécinél is ez volt, hogy jaaaaj milyen dolgos, kedves fiatalember, takarít, főz stb :D Igen, ez rohadt izgalmas, ez már elég ok, hogy megérdemelje a több milliót. Inkább nézek ilyen elmebajosokat mint ez az Attila. Amúgy lefosom ki nyeri, de pl. a Dallas is nem az aranyos, dolgos Ellie asszony miatt volt izgalmas, hanem a szemétláda Jockey miatt :D

Üdv: Margit néni Bázakerettyéről

2012. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
kezet foghatunk kedves kérdező ,én ki nem állhatom a stílusát,és a környezetemben amúgy mindenki így van vele...
2012. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hányingert kapok a hangjától, az ocsmány fejétől meg úgy az egész embertől. Szánalmas lúzer és persze biztos ő nyer.. Alekosz akármennyire nulla, még mindig 100x jobb mint ez a szemét!
2012. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igaz,hogy Attila úgymond vitte a műsort de..akkor is. ezek szerint ilyen embernek kell lenni ahoz,hogy meg nyerjen valaki egy játékot? inkább egy ilyen nyerjen mint egy tisztességes,kedves,jószívű Csabi aki emberként viselkedett?
2012. febr. 25. 21:34
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem akarom oltani a VVt de ilyen emberek közt nem nehéz "vinni a játékot". Lássuk be elég unalmas embereket válogattak be. (Legalábbis szerintem)
2012. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!