Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Rajtam kívül idegesít valakit,...

Rajtam kívül idegesít valakit, hogy az RTl KLub Híradóban két hír között elkezdenek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Annyira komolytalan így az egész....

2011. dec. 8. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Engem az idegesít, hogy beletesznek ilyet, hogy a kutyát megműtik.. persze én is sajnálom meg minden.. de ennek van hírértéke? Sokkal fontosabb dolgokat ellehetne mondani az idő alatt.
2011. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem az idegesít,hogy azt reklámozzák 20 percig,hogy milyen hír lesz aztán egy 5 perces hírt végre lejátszák..persze nem pontos idő csak így tudtam kihangúlyozni a problémám.
2011. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is az,hogy az a fő hír hogy a kis nyúlbébi elfingta magát az állatkertben,meg hogy nemtudom melyik világsztár ivott egy capuccinot egy pesten.Elhiszem hogy cuki,de Fókuszba való.Az egész elbulvárosodott.

Mi történik az országban?A nagyvilágban?

Kérdésedre válaszolva,igen,az is idegesít.

2011. dec. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
természetesen nem "egy pesten".hanem Pesten.
2011. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát igen,tényleg nagyon rosszul van megszerkesztve.

Engem az zavar nagyon,mikor elkezd a két bemondó beszélgetni,tegnap pl azon,hogy milyen volt az iskola a gyerekkorukban.Ki a francot érdekel.

Egy híradó legyen tárgyilagos,nem talk show.

Szerintem én áttérek inkább a Tényekre.

2011. dec. 9. 11:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

mégha csak a műtött kutya lenne... engem ezek a "sztársztorik" jobban zavarnak, tegnap is, az a hazalátogató, karácsonyra vásárolgató színésznő. rakják a fókuszba, vagy a reflektorba! semmi köze a hírekhez.


a másik: ha valahol volt egy tűz, összeszednek még 3 tüzes hírt, ha valaki meghalt autóbalesetben, akkor jön utána még kb. 5 (volt, amikor szinte az egész műsoridőt a balesetek töltötték ki). egy témára hegyezik ki az egészet, persze általában "sokakat érzékenyen érinthet".

2011. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
70%
Engem szeméôy szerint idegesít. A híradóba nem a műsorvezetők véleménye való. Vagy ma már az is hírnek számít, hogy mit gondol egy témáról 2 ember? Ezt kell főműsoridőbe tenni.
2011. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Üdv! Engem is nagyon zavar a "magánbeszélgetés". Az egész kezd bulvárosodni. Szánalmas, aki ezt kitalálta.... Kit érdekel egy híradóban az x faktoros majmok szerelme, melyik celeb hogy készül a karácsonyra, stb.? Nézhetetlenné válik az egész.
2011. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Látom nem vagytok tisztában az új médiatörvénnyel! Szerintetek miért bulvárosodott el az egész híradó? Azért mert meg van szabva, hogy a híradó x százaléka szólhat csak politikáról meg egyéb külpolitikai kérdésekről. Tehát kérem ne tessenek bántani őket nem ők hozták a szabályt. PEACE
2011. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Elég szomorú, hogy valakik azt gondolják, a műsoridőt csak bulvármaszlaggal lehet kitölteni, illetve ilyen szánalmas, megjátszott beszélgetéssel. Igen van médiatörvény és szerintem sokan ismerik még rajtad kívül. Nem csak politikáról vagy balesetről és gyilkosságról lehet beszámolni. Millió más dolog van a világon ami érdekes lehet a nézők számára. Biztos vagyok abban is, hogy ha valaki való világot nézve butul, annak megfelelő a bulvárhíradó is.
2011. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!